Transfery
- Abomsa Abel (GKS Dopiewo - Kotwica Kórnik)
- Abramowicz Mateusz (Chrobry Głogów - Miedź Legnica)
- Adamczewski Maciej (SKP Słupca - Polonia Golina)
- Adamkiewicz Jakub (Jarota II Jarocin Witaszyce - GKS Jaraczewo)
- Alemán Christian (Arka Gdynia - GKS Katowice)
- Andersson Elias (Djurgardens IF Sztokholm - Lech Poznań)
- Andrzejewski Kacper (1922 Lechia Kostrzyn - Sokół Kleczew)
- Antczak Jakub (Lech Poznań - Odra Opole)
- Antczak Martin (Lilia Mikstat - RKS Radliczyce)
- Antonik Kamil (Resovia - Miedź Legnica)
- Appiah Ibrahim (Iskra Szydłowo - Polonia Chodzież)
- Arai Kentaro (GKS Wikielec - KKS 1925 Kalisz)
- Arak Filip (Polonia Warszawa - Podlasie Biała Podlaska)
- Assinor Mark (Hutnik Kraków - Garbarnia Kraków)
- Babacz Kacper (Górnik Konin - Polanin Strzałkowo)
- Bagniewski Jakub (Iskra Szydłowo - Pogoń Łobżenica)
- Balaj Filip (Fc Zlín - Cracovia)
- Balaj Filip (Cracovia - Fc Zlín)
- Balcerzak Przemysław (Centra 1946 Ostrów Wlkp. - LKS Gołuchów)
- Balcerzak Przemysław (Victoria Skarszew - Centra 1946 Ostrów Wlkp.)
- Balcewicz Filip (Miedź II Legnica - Świt Szczecin)
- Balić Sasa (Korona Kielce - Dinamo Batumi)
- Balotelli Amarildo (ŁKS Łagów - Olimpia Grudziądz)
- Banach Jakub (Garbarnia Kraków - Stal Stalowa Wola)
- Banaszewski Maksymilian (Zagłębie Sosnowiec - Podbeskidzie Bielsko-Biała)
- Baraniak Fabian (Masovia Kraszewice - Pelikan Grabów)
- Baranowski Karol (Gryf Wejherowo - Wikęd Luzino)
- Baranowski Paweł (Ruch Chorzów - GKS Jastrzębie)
- Baranowski Paweł (Górnik Łęczna - Ruch Chorzów)
- Barnowski Dawid (Znicz Pruszków - Ruch Chorzów)
- Bartków Mateusz (Garbarnia Kraków - Sandecja Nowy Sącz)
- Bartkowiak Bartosz (Polonia Środa Wlkp. - Radunia Stężyca)
- Bartkowiak Daniel (SKP Słupca - Polanin Strzałkowo)
- Bartkowiak Daniel (Czarni Czerniejewo - SKP Słupca)
- Bartkowski Hubert (Victoria Września - Czarni Czerniejewo)
- Bartkowski Jakub (Lechia Gdańsk - Warta Poznań)
- Bartoszak Krzysztof (Jarota Jarocin - Luboński KS Luboń)
- Bałamącek Kacper (Pogoń Nowe Skalmierzyce - KP Starogard Gdański)
- Bałdyga Dawid (Polonia Środa Wlkp. - Polonia II Środa Wlkp.)
- Bałdyga Dawid (Śląsk II Wrocław - Polonia Środa Wlkp.)
- Bałdyga Dawid (Siarka Tarnobrzeg - Śląsk II Wrocław)
- Bednarski Dominik (AP Reissa Poznań - Unia Solec Kujawski)
- Bednarski Michał (Arka Gdynia - KKS 1925 Kalisz)
- Bednarski I Michał (Odra Opole - GKS Jastrzębie)
- Bednarski I Michał (Miedź II Legnica - Odra Opole)
- Bekalarek Kamil (Prosna Kalisz - Pelikan Nowy Karolew)
- Beker Artur (Barycz Janków Przygodzki - Czarni Wierzbno)
- Beker Artur (Orzeł Mroczeń - Barycz Janków Przygodzki)
- Berger Mikołaj (KSGB Manieczki - Warta Śrem)
- Bergier Sebastian (Śląsk Wrocław - GKS Katowice)
- Białczyk Maciej (Pogoń II Szczecin - KKS 1925 Kalisz)
- Białkowski Dawid (Iskra-Prosna Sieroszewice - Barycz Janków Przygodzki)
- Bichakhchyan Vahan (Pogoń II Szczecin - Pogoń Szczecin)
- Biczysko Kamil (KP Słupia - Wielkopolanin Siemianice)
- Biernat Marcin (Górnik Łęczna - Wisła Płock)
- Bieroński Jakub (Podbeskidzie Bielsko-Biała - GKS Tychy)
- Bierła Miłosz (Gladiatorzy Pieruszyce - GTS Phytopharm Klęka)
- Bieszczad Kacper (Zagłębie Lubin - Raków Częstochowa)
- Biliński Kamil (Podbeskidzie Bielsko-Biała - Zagłębie Sosnowiec)
- Biskup Michał (Gwarek Tarnowskie Góry - Radunia Stężyca)
- Bizan Tobiasz (Barycz Janków Przygodzki - Pelikan Grabów)
- Blazic Miha (Angers SCO - Lech Poznań)
- Bochnak Mateusz (Chrobry Głogów - Cracovia)
- Bodzioch Mateusz (Zagłębie Sosnowiec - Unia Turza Śląska)
- Bogaczyk Szymon (Jarota II Jarocin Witaszyce - Jarota Jarocin)
- Bogusławski Łukasz (Znicz Pruszków - Radunia Stężyca)
- Bojas Jakub (Kotwica Kołobrzeg - Zawisza Bydgoszcz)
- Bojdys Michał (Górnik Polkowice - Rekord Bielsko-Biała)
- Boksiński Wojciech (Carina Gubin - Polonia 1912 Leszno)
- Bonecki Sebastian (Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Zagłębie Sosnowiec)
- Boniecki Bartosz (Pogoń II Szczecin - Vineta Wolin)
- Borecki Michał (KKS 1925 Kalisz - Arka Gdynia)
- Borkała Remigiusz (GKS Jastrzębie - Pelikan Łowicz)
- Borkowski Adam (Zagłębie II Lubin - Lipno Stęszew)
- Borowiak Jan (Lipno Stęszew - Huragan Pobiedziska)
- Borowiak Kacper (Obra 1912 Kościan - Unia Swarzędz)
- Borowski Filip (Lech Poznań - Warta Poznań)
- Borowski Filip (Zagłębie Sosnowiec - Lech Poznań)
- Bręgiel Bartosz (KSGB Manieczki - Warta Śrem)
- Brodziak Kacper (AP Reissa Poznań - Przemysław Poznań)
- Bryl Norman (Stal Pleszew - LAS Kuczków)
- Brylewski Dariusz (Lew Pogorzela - KS Pogorzela)
- Bryza Hubert (Victoria Laski - KP Słupia)
- Brzozowski Dawid (Chełmianka Chełm - GKS Katowice)
- Brzuzy Paweł (Bałtyk Gdynia - Wikęd Luzino)
- Buczma Damian (Polonia Środa Wlkp. - Warta Śrem)
- Budnicki Jakub (Pogoń Grodzisk Mazowiecki - GKS Tychy)
- Budrowski Jakub (Centra 1946 Ostrów Wlkp. - LKS Jankowy 1968)
- Budzik Wojciech (Sulimirczyk Sulmierzyce - Odolanovia Odolanów)
- Budziński Marcin (Cracovia II - Hutnik Kraków)
- Bukowski Adrian (Śląsk II Wrocław - Śląsk Wrocław)
- Burka Dawid (Górnik Polkowice - Pogoń Siedlce)
- Burzyński Brajan (Warta Gorzów Wlkp. - Steico Noteć Czarnków)
- Burzyński Fabian (KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Unia Swarzędz)
- Buś Mateusz (Korona Chełmce - Prosna Kalisz)
- Bykowski Marcel (Olimpia Zambrów - Piast Gliwice)
- Bzodek Mateusz (CKS Zduny - Piast Kobylin)
- Bąk Krzysztof (Bytovia Bytów - Gedania Gdańsk)
- Bąkowski Bartłomiej (Stal Pleszew - Stal II Pleszew)
- Bąkowski Krzysztof (Stal Rzeszów - Radomiak Radom)
- Bąkowski Krzysztof (Lech Poznań - Stal Rzeszów)
- Błachewicz Marcel (Bruk-Bet Termalica Nieciecza - GKS Tychy)
- Błażejczak Artur (Biały Orzeł Koźmin Wlkp. - Biały Orzeł II Koźmin Wlkp.)
- Błoch Mikołaj (Ostrovia 1909 II Ostrów Wlkp. - Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp.)
- Carolina Jurich (Miedź II Legnica - Miedź Legnica)
- Cempa Dawid (Kotwica Kołobrzeg - Gwardia Koszalin)
- Cernych Fedor (Jagiellonia Białystok - AÉL Limassol)
- Chachuła Mateusz (Huragan Pobiedziska - Polonia Poznań)
- Chernii Kostyantyn (KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Olimpia Grudziądz)
- Chełmecki Kacper (KS Wiązownica - Stal Stalowa Wola)
- Chiliński Kamil (Raków II Częstochowa - Sokół Kleczew)
- Chmarek Mateusz (Górnik Zabrze - GKS Jastrzębie)
- Chmiel Kamil (Pelikan Grabów - Ogniwo Łąkociny)
- Chmiel Sławomir (Wisła Kraków - Hutnik Kraków)
- Chojecki Adrian (Gladiatorzy Pieruszyce - Grom Golina)
- Chromiński Dominik (Gwardia Koszalin - Unia Swarzędz)
- Chromiński Dominik (Kotwica Kołobrzeg - Gwardia Koszalin)
- Chybki Bartosz (Grom Golina - GKS Jaraczewo)
- Cichocki Maksymilian (Motor Lublin - Polonia Bytom)
- Cichocki Piotr (ŁKS Łagów - Siarka Tarnobrzeg)
- Cichoń Kacper (Pogoń II Szczecin - Olimpia Grudziądz)
- Cieluch I Mateusz (Ogniwo Łąkociny - Tarchalanka Tarchały Wielkie)
- Cierpka Adrian (Górnik Łęczna - KKS 1925 Kalisz)
- Ciesielski Jakub (Polanin Strzałkowo - Polonia Golina)
- Ciesielski Piotr (Lider Swarzędz - 1922 Lechia Kostrzyn)
- Ciućka Jan (Górnik Polkowice - Skra Częstochowa)
- Cox Zach (AP Reissa Poznań - Tarnovia Tarnowo Podgórne)
- Cybulski Szymon (Pogoń II Szczecin - Flota Świnoujście)
- Czabański Krzysztof (Biały Orzeł Koźmin Wlkp. - Stal Pleszew)
- Czaja Kacper (Błękitni Wronki - Pogoń Łobżenica)
- Czajczyński Marcin (CKS Zbiersk - KS Opatówek)
- Czajka Mikołaj (Olimpia Koło - Górnik Konin)
- Czech Wojciech (GKS Rychtal - GKS Grębanin)
- Czerwiński Konrad (Piast Czekanów - Pogoń II Nowe Skalmierzyce)
- Czołnik Kamil (Astra Krotoszyn - Odolanovia Odolanów)
- Czyżycki Mateusz (GKS Tychy - Korona Kielce)
- Dadok Robert (Górnik Zabrze - Ruch Chorzów)
- Danielak Karol (Widzew Łódź - Wieczysta Kraków)
- Danielczak Błażej (Kania Gostyń - Korona Piaski)
- Danielewicz Mikołaj (Pelikan Niechanowo - Zjednoczeni Trzemeszno)
- Dębiński Adam (KKS 1925 Kalisz - KKS 1925 II Kalisz)
- Deja Adam (Korona Kielce - Górnik Łęczna)
- Derwich Michał (Ostrovia 1909 II Ostrów Wlkp. - Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp.)
- Derwich Michał (Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. - Ostrovia 1909 II Ostrów Wlkp.)
- Dobek Oliwier (GKS Przodkowo - Cartusia Kartuzy)
- Dobosz Oliwier (Iskra Szydłowo - Polonia Chodzież)
- Dolata Piotr (GKS Żerków - LKS Gołuchów)
- Dolny Mariusz (Ogniwo Łąkociny - Huragan Szczury)
- Dolny Mariusz (Raszkowianka Raszków - Ogniwo Łąkociny)
- Domagalski Dominik (Sokół Kleczew - LKS Gołuchów)
- Dorsz Mikołaj (Korona Piaski - Warta Śrem)
- Drachal Dawid (Miedź Legnica - Raków Częstochowa)
- Drachal Dawid (Miedź II Legnica - Miedź Legnica)
- Drame Jędrzej (Polonia Środa Wlkp. - Polonia II Środa Wlkp.)
- Drewniak Szymon (Górnik Łęczna - Górnik Polkowice)
- Drumlak Dawid (Chemik Police - Pogoń II Szczecin)
- Drygas Kamil (Pogoń II Szczecin - Miedź Legnica)
- Dryja I Michał (Śląsk II Wrocław - Miedź II Legnica)
- Drzazga Krzysztof (Podbeskidzie Bielsko-Biała - Miedź Legnica)
- Drzewiecki Marcin (Barycz Janków Przygodzki - Pelikan Grabów)
- Duczkowski Piotr (Raszkowianka Raszków - OKS 1926 Ostrów Wlkp.)
- Duda Jakub (Warta Gorzów Wlkp. - Błękitni Stargard)
- Dudek Adrian (Victoria Skarszew - Pelikan Nowy Karolew)
- Dudek Kacper (KKS 1925 II Kalisz - Pogoń Nowe Skalmierzyce)
- Dudziński Daniel (Zagłębie II Lubin - Zagłębie Lubin)
- Dudziński Daniel (GKS Katowice - Zagłębie II Lubin)
- Dunaj Mateusz (Korona Piaski - LKS Ślesin)
- Durda Kacper (Wólczanka Wólka Pełkińska - Garbarnia Kraków)
- Durmus Ilkay (Lechia Gdańsk - Górnik Łęczna)
- Durski Wojciech (SKP Słupca - Polonia Golina)
- Durueke Kevin (Polonia Środa Wlkp. - Polonia II Środa Wlkp.)
- Durueke Kevin (Polonia II Środa Wlkp. - Polonia Środa Wlkp.)
- Durueke Kevin (Polonia Środa Wlkp. - Polonia II Środa Wlkp.)
- Dybin Uladzislau (Warta Śrem - Obra 1912 Kościan)
- Dzięgielewski Dawid (Legia II Warszawa - Unia Skierniewice)
- Dziekoński Xavier (Garbarnia Kraków - Korona Kielce)
- Dziubek Bartosz (Liskowiak Lisków - Pelikan Nowy Karolew)
- Dąbrowski Adrian (RKS Radliczyce - Masovia Kraszewice)
- Dąbrowski Mateusz (GKS Przodkowo - Wikęd Luzino)
- Emche Szymon (Chojniczanka Chojnice - Vineta Wolin)
- Estigarribia Gabriel (Lechia Zielona Góra - Chrobry Głogów)
- Fase Anton (ŁKS Łódź - ŁKS II Łódź)
- Feliks Michał (Radomiak Radom - Ruch Chorzów)
- Fernandez Luiz (Wisła Kraków - Lechia Gdańsk)
- Fidziukiewicz Michał (Polonia Warszawa - Wieczysta Kraków)
- Fietz Karol (Bałtyk Gdynia - GKS Jastrzębie)
- Flis Marcin (Stal Mielec - ŁKS Łódź)
- Fornalczyk Mariusz (Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Pogoń Szczecin)
- Fornalkiewicz Kacper (Huragan Pobiedziska - Meblorz Swarzędz)
- Fornalkiewicz Kacper (Lider Swarzędz - Huragan Pobiedziska)
- Frelek Dominik (Podbeskidzie Bielsko-Biała - Puszcza Niepołomice)
- Friska Kacper (Błękitni Stargard - Sokół Kleczew)
- Frontczak Michał (Prosna Kalisz - LKS Godziesze 1966)
- Fryś Maciej (Wenus Jędrzejewo - Lubuszanin Trzcianka)
- Frąckowiak Patryk (Czarni Dobrzyca - Biały Orzeł Koźmin Wlkp.)
- Frączczak Adam (Korona Kielce - Kotwica Kołobrzeg)
- Frątczak Tomasz (Jaskiniowiec Rajsko - RKS Radliczyce)
- Fuchs Mateusz (Raszkowianka Raszków - Huragan Szczury)
- Furtado Ednilson (Wisła Puławy - Radunia Stężyca)
- Furtak Marcin (Górnik Polkowice - KKS 1925 Kalisz)
- Furtak Łukasz (Raków II Częstochowa - Stal Stalowa Wola)
- Gabrych Mariusz (Sandecja Nowy Sącz - Olimpia Elbląg)
- Gadomski Kordian (Kłos Zaniemyśl - Obra 1912 Kościan)
- Gajda Mateusz (Górnik Polkowice - LKS Goczałkowice Zdrój)
- Galmami Samir (SKP Słupca - Victoria Września)
- Gammelby Jens (Miedź Legnica - Brondby IF Kopenhaga)
- Gandecki Fabian (GKS Rychtal - KP Słupia)
- Gaprindashvili Tornike (Zagłębie Lubin - Arka Gdynia)
- Garbacik Damian (Cartusia Kartuzy - KP Starogard Gdański)
- Gawlikowski Dawid (KUKS Zębców Ostrów Wlkp. - Błękitni Chruszczyny)
- Gałecki Michał (Odra Wodzisław Śląski - Unia Turza Śląska)
- Gęsior Bartosz (KKS 1925 Kalisz - KKS 1925 II Kalisz)
- Gęsior Bartosz (KKS 1925 II Kalisz - KKS 1925 Kalisz)
- Gholizadeh Ali (Kasimpasa SK - Lech Poznań)
- Giecz Michał (Ogniwo Łąkociny - Tarchalanka Tarchały Wielkie)
- Giel Piotr (Chojniczanka Chojnice - Wisła Puławy)
- Giel Piotr (KKS 1925 Kalisz - Chojniczanka Chojnice)
- Gierosz Piotr (Liskowiak Lisków - KS Opatówek)
- Giorbelidze Guram (Zagłębie Lubin - Dinamo Batumi)
- Glik Kamil (AS Bari - Cracovia)
- Gmerek Damian (Sparta Miejska Górka - Odolanovia Odolanów)
- Gogół Patryk (Lech II Poznań - Wisła Kraków)
- Gojny Dawid (Zagłębie Sosnowiec - Arka Gdynia)
- Golak Sebastian (Legionovia Legionowo - GKS Jastrzębie)
- Góra Mateusz (GKS Grębanin - LZS Doruchów)
- Górecki Jakub (Polonia 1908 Marcinki Kępno - GKS Grębanin)
- Górski Jakub (Chrobry Głogów - Stal Stalowa Wola)
- Gołąbek Gracjan (Wisła II Borek Wlkp. - Biały Orzeł Koźmin Wlkp.)
- Góźdź Wojciech (Zieloni Koźminek - Pelikan Nowy Karolew)
- Grabowski Oskar (Korona Pogoń Stawiszyn - Prosna Chocz)
- Grabowski Oskar (Prosna Chocz - Korona Pogoń Stawiszyn)
- Grabowski II Damian (Pelikan Nowy Karolew - Prosna Kalisz)
- Graczyk Michał (Kotwica Kołobrzeg - Zawisza Bydgoszcz)
- Graczyk Tomasz (Piast Czekanów - Centra 1946 Ostrów Wlkp.)
- Grala Marcel (Victoria Skarszew - Piast Czekanów)
- Gretkiewicz Kacper (Zefka Kobyla Góra - Polonia 1908 Marcinki Kępno)
- Grobelny Michał (Chojniczanka Chojnice - Sokół Kleczew)
- Gronek Piotr (Lotnik 1997 Poznań - Przemysław Poznań)
- Gruchała-Węsierski Dawid (Bałtyk Koszalin - Vineta Wolin)
- Grudziński Mateusz (Legia II Warszawa - Znicz Pruszków)
- Gryszkiewicz Piotr (ŁKS II Łódź - Cartusia Kartuzy)
- Grzelak I Norbert (Polonus Kazimierz Biskupi - Górnik Konin)
- Grzelka Fabian (Sokół Kleczew - Skra Częstochowa)
- Grzemski Dariusz (Wielkopolanka Szelejewo - Piast Kobylin)
- Grzesik Jan (Warta Poznań - Radomiak Radom)
- Grzmil Kacper (Ogniwo Łąkociny - Piast Czekanów)
- Grzmil Kacper (Piast Czekanów - Ogniwo Łąkociny)
- Gual Marc (Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa)
- Gurgul Michał (Lech II Poznań - Lech Poznań)
- Gutowski Konrad (Podbeskidzie Bielsko-Biała - Olimpia Grudziądz)
- Guzdek Bartosz (Odra Opole - Miedź Legnica)
- Gąszczak Bartłomiej (Victoria Laski - KP Słupia)
- Głaz Jakub (KKS 1925 Kalisz - KKS 1925 II Kalisz)
- Głowacki Dawid (KUKS Zębców Ostrów Wlkp. - LKS Gorzyce Małe Baby)
- Głowacki Piotr (Stal Rzeszów - ŁKS Łódź)
- Głowacki I Dawid (KKS 1925 II Kalisz - KKS 1925 Kalisz)
- Hajdasz Adrian (LKS II Gołuchów - LKS Gołuchów)
- Hajdasz Szymon (Biały Orzeł Koźmin Wlkp. - Lilia Mikstat)
- Hamulic Said (Stal Mielec - Toulouse FC)
- Hebel Maksymilian (Wieczysta Kraków - Odra Opole)
- Henriquez Luis (Szturm Junikowo Poznań - Warta Śrem)
- Hojka Remigiusz (Polonia 1908 Marcinki Kępno - LKS Jankowy 1968)
- Holchenko Vladyslav (LKS Ślesin - Polonus Kazimierz Biskupi)
- Holec Dominik (AC Sparta Praga - Lech Poznań)
- Hoogenhout Ruben (Resovia - Miedź Legnica)
- Horvat Oleksandr (Unia Solec Kujawski - Zawisza Bydgoszcz)
- Hotić Dino (Cercle Brugge - Lech Poznań)
- Hoyo-Kowalski Daniel (Wieczysta Kraków - Hutnik Kraków)
- Hrnciar Lukas (Siarka Tarnobrzeg - Pogoń Siedlce)
- Hrosu Arsen (Górnik II Zabrze - Stal Rzeszów)
- Hulisz Ernest (Unia Janikowo - Świt Szczecin)
- Hyjek Javier (Śląsk Wrocław - RC Recreativo de Huelva)
- Hyla Dawid (Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. - Barycz Janków Przygodzki)
- Hyrza Szymon (LZS Siedlików - KS Rogaszyce)
- Hyżyk Maksymilian (Kotwica Kórnik - Warta Śrem)
- Ibe-Torti Kelechukwu (ŁKS II Łódź - Resovia)
- Ibe-Torti Kelechukwu (ŁKS Łódź - ŁKS II Łódź)
- Idziorek Mariusz (Jarota II Jarocin Witaszyce - Jarota Jarocin)
- Ignasiak Maciej (Vineta Wolin - Błękitni Stargard)
- Imiela Adam (ŁKS Łagów - Stal Stalowa Wola)
- Ivanov Robert (Warta Poznań - Eintracht Braunschweig)
- Iwanicki Krzysztof (Hutnik Kraków - Wisłoka Dębica)
- Jabłoński Kacper (KKS 1925 II Kalisz - KS Opatówek)
- Jach Jarosław (Zagłębie Lubin - Zagłębie II Lubin)
- Jackowiak Krzysztof (Pelikan Niechanowo - Zjednoczeni Trzemeszno)
- Jakubczyk Patryk (Lechia Tomaszów Mazowiecki - Olimpia Elbląg)
- Jakubowicz Wojciech (KKS 1925 II Kalisz - Górnik Konin)
- Jakubowski I Piotr (Jarota II Jarocin Witaszyce - Concordia Elbląg)
- Janczukowicz Piotr (ŁKS II Łódź - ŁKS Łódź)
- Janiak Kacper (KKS 1925 II Kalisz - Sokół Kleczew)
- Janiak Kacper (KKS 1925 Kalisz - KKS 1925 II Kalisz)
- Janiak Kacper (Sokół Kleczew - KKS 1925 Kalisz)
- Janik Sebastian (Okocimski KS Brzesko - Olimpia Zambrów)
- Jankowiak Karol (Korona Piaski - Korona II Piaski)
- Jankowiak Patryk (Korona Piaski - Korona II Piaski)
- Jankowski Mikołaj (Jarota Jarocin - Victoria Września)
- Jankowski Paweł (Warta Międzychód - Tarnovia Tarnowo Podgórne)
- Jankowski Witold (Gladiatorzy Pieruszyce - GKS Jaraczewo)
- Janota Michał (Al-Fateh SC - Podbeskidzie Bielsko-Biała)
- Janowski Alan (Korona Piaski - LKS Ślesin)
- Janowski Eryk (Biały Orzeł Koźmin Wlkp. - Stal Pleszew)
- Janus Krzysztof (Odra Opole - Wisła Płock)
- Jarecki Patryk (KS Straszkovia Straszków - Pelikan II Grabów)
- Jarosz Dorian (Radwan Lubasz - Polonia Jastrowie)
- Jarysz Stanisław (Nielba Wągrowiec - Unia Swarzędz)
- Jaskólski Jay (Chemik Bydgoszcz - Elana Toruń)
- Jaworski Andrzej (KUKS Zębców Ostrów Wlkp. - LKS Gorzyce Małe Baby)
- Jaworski Mateusz (Szczyt Szczytniki - Stal Pleszew)
- Jałocha Konrad (GKS Tychy - Stal Mielec)
- Jędraszak Emil (Jarota II Jarocin Witaszyce - Jarota Jarocin)
- Jędryczka Dawid (Kania Gostyń - Pinsel-Peter Krobianka Krobia)
- Jodłowski Kacper (Cracovia II - Cracovia)
- Jordan Bartosz (Start Namysłów - Orzeł Mroczeń)
- Józefiak Dariusz (GTS Phytopharm Klęka - GKS Jaraczewo)
- Jóźwiak II Jakub (SKP Słupca - KS Opatówek)
- Jóźwiak II Jakub (Victoria Skarszew - SKP Słupca)
- Jóźwicki Kacper (MKS Kluczbork - Olimpia Elbląg)
- Jureczek Bartosz (Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. - Pelikan Grabów)
- Jurek Kacper (Czarni Wierzbno - Błękitni Chruszczyny)
- Jurga Igor (Lipno Stęszew - Korona Piaski)
- Jurić Stipe (ŁKS Łódź - ŁKS II Łódź)
- Jurkiewicz Marcin (Korona Kielce - Korona Piaski)
- Jurkiewicz Marcin (Lipno Stęszew - Korona Kielce)
- Kabaj Bartosz (UKS Śrem - Warta Śrem)
- Kabaj Bartosz (UKS Śrem - Warta Śrem)
- Kaczmarek Jakub (Piast II Kobylin - Piast Kobylin)
- Kaczmarek Marcel (AP Reissa Poznań - Lipno Stęszew)
- Kaczmarek Marcin (Polonia Środa Wlkp. - Polonia II Środa Wlkp.)
- Kaczmarek Marcin (Polonia II Środa Wlkp. - Polonia Środa Wlkp.)
- Kadłubowicz Paweł (Lechita Kłecko - Wełna Skoki)
- Kahsay Ezana (Motor Lublin - Bałtyk Gdynia)
- Kajdan Kacper (SKP Słupca - Victoria Września)
- Kalak Piotr (Kotwica Kórnik - Polonia Środa Wlkp.)
- Kalenik Oskar (KKS 1925 Kalisz - KKS 1925 II Kalisz)
- Kalenik Oskar (Pogoń II Szczecin - KKS 1925 Kalisz)
- Kamiński Daniel (KKS 1925 II Kalisz - KKS 1925 Kalisz)
- Kamiński Julian (Świt Szczecin - Błękitni Stargard)
- Kamiński Krzysztof (Wisła Płock - Ruch Chorzów)
- Kamiński Marcel (Biały Orzeł Koźmin Wlkp. - Biały Orzeł II Koźmin Wlkp.)
- Kamiński Marek (Odolanovia Odolanów - Ogniwo Łąkociny)
- Kamiński Sebastian (Pogoń Nowe Skalmierzyce - Pogoń II Nowe Skalmierzyce)
- Kamiński Sebastian (Pogoń Nowe Skalmierzyce - Pogoń II Nowe Skalmierzyce)
- Kamiński Wiktor (Warta Poznań - Sandecja Nowy Sącz)
- Kamiński Wiktor (Legia II Warszawa - Warta Poznań)
- Kamon Yuya (Carina Gubin - ŁKS II Łódź)
- Kanach Radosław (Cracovia II - Resovia)
- Kaptur Aleksander (KSGB Manieczki - Warta Śrem)
- Kaptur Borys (KSGB Manieczki - Warta Śrem)
- Kaptur Hubert (Lipno Stęszew - Sokół Kleczew)
- Kapuadi Steve (Wisła Płock - Legia Warszawa)
- Karbowiński Paweł (Pomorzanin Toruń - Elana Toruń)
- Kardasz Jakub (GKS Żerków - GKS II Żerków)
- Kargulewicz Kamil (GKS Tychy - Wisła Puławy)
- Karnasiewicz Dawid (KP Słupia - KS Rogaszyce)
- Karolak Marcel (Pogoń II Nowe Skalmierzyce - Stal Pleszew)
- Karwot Meik (Zagłębie Sosnowiec - Pogoń Siedlce)
- Kasprzak Marcel (Warta Gorzów Wlkp. - Świt Szczecin)
- Katranis Alexandros (Piast Gliwice - Real Salt Lake)
- Kawecki Damian (Prosna Chocz - LAS Kuczków)
- Kałuża Eryk (Pelikan Grabów - Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp.)
- Kałużny Maciej (Błękitni Sparta Kotlin - Stal II Pleszew)
- Kaźmierczak Krzysztof (Polonia II Środa Wlkp. - Wiara Lecha Poznań)
- Kaźmierczak Michał (Jaskiniowiec Rajsko - RKS Radliczyce)
- Kaźmierczak Robert (Victoria Skarszew - KS Opatówek)
- Kędziora Szymon (Sokół Chwałkowo - Piast Poniec)
- Kendzia Filip (KKS 1925 Kalisz - Znicz Pruszków)
- Kępczyński Cezary (Piast Żmigród - Unia Solec Kujawski)
- Kidoń Wojciech (GKS Żerków - GKS Jaraczewo)
- Kiebzak Szymon (Górnik Polkowice - GKS Jastrzębie)
- Kieliba Bartosz (Warta Poznań - KKS 1925 Kalisz)
- Kieliba Patryk (Sokół Kleczew - LKS Gołuchów)
- Kisiel Hubert (AP Reissa Poznań - Lipno Stęszew)
- Kisiel Jakub (Legia II Warszawa - Podbeskidzie Bielsko-Biała)
- Klec Michał (Odra Opole - Garbarnia Kraków)
- Klimek Antoni (Odra Opole - Widzew Łódź)
- Klimko Wojciech (Warta Międzychód - Sokół Kleczew)
- Klisiewicz Lucjan (Puszcza Niepołomice - Stal Stalowa Wola)
- Kluczyński Aleksander (Polonia Środa Wlkp. - Polonia II Środa Wlkp.)
- Klupś Tymoteusz (Zagłębie Sosnowiec - Unia Swarzędz)
- Kobacki Olaf (Miedź Legnica - Arka Gdynia)
- Kobusiński Szymon (Zagłębie Lubin - Ruch Chorzów)
- Kobza Maciej (Wtórkowianka Wtórek - Prosna Kalisz)
- Koczy Kamil (KKS 1925 Kalisz - KKS 1925 II Kalisz)
- Koczy Kamil (KKS 1925 II Kalisz - KKS 1925 Kalisz)
- Komendziński Szymon (Jarota Jarocin - Pogoń Nowe Skalmierzyce)
- Komendziński Szymon (Jarota II Jarocin Witaszyce - Jarota Jarocin)
- Komsta Bartosz (Promień Opalenica - Sokół Pniewy)
- Konieczny Gracjan (Mieszko Gniezno - Sokół Kleczew)
- Konieczny Jacek (Prosna Chocz - Stal II Pleszew)
- Konieczny Krzysztof (Prosna Chocz - Stal II Pleszew)
- Konopacki Dominik (Jarota II Jarocin Witaszyce - Kotwica Kórnik)
- Konopka Łukasz (Biały Orzeł Koźmin Wlkp. - Astra Krotoszyn)
- Konstanty Hubert (Śląsk II Wrocław - Olimpia Grudziądz)
- Konstantyn Jakub (Korona II Kielce - Korona Kielce)
- Kopa Łukasz (Pelikan Grabów - Ogniwo Łąkociny)
- Korczyński Daniel (CKS Zbiersk - Zieloni Koźminek)
- Korpalski Arkadiusz (Bałtyk Gdynia - Elana Toruń)
- Korzeniecki Nikolas (Radomiak Radom - Warta Poznań)
- Kosicki Kamil (1922 Lechia Kostrzyn - Meblorz Swarzędz)
- Kosiński Tomasz (KP Słupia - LKS Jankowy 1968)
- Kosmowski Kacper (GLKS Wysoka - Polonia Jastrowie)
- Kossowski Bartosz (Nasza Dyskobolia Grodzisk Wlkp. - Sokół Pniewy)
- Kostorz Kacper (Pogoń II Szczecin - Korona Kielce)
- Kostuch Przemysław (Bałtyk Gdynia - Wikęd Luzino)
- Kovacević Adnan (Korona Kielce - Raków Częstochowa)
- Kowal Paweł (Tarnovia Tarnowo Podgórne - Korona Piaski)
- Kowalczuk Tomasz (Sokół Kleczew - Tarnovia Tarnowo Podgórne)
- Kowalczyk Diego (AP Reissa Poznań - Tarnovia Tarnowo Podgórne)
- Kowalik Oliwer (Kotwica Kołobrzeg - Błękitni Stargard)
- Kowalski Aleksander (Unia Janikowo - Elana Toruń)
- Kowalski Jakub (Podhale Nowy Targ - Stal Stalowa Wola)
- Kowalski Mikołaj (Jarota II Jarocin Witaszyce - Jarota Jarocin)
- Kowalski Miłosz (Jarota II Jarocin Witaszyce - Jarota Jarocin)
- Kowalski Tomasz (Victoria Skarszew - Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp.)
- Kozajda Adam (Olimpia Koło - Górnik Konin)
- Kozak Miłosz (Górnik Łęczna - Ruch Chorzów)
- Koziara Maciej (Zawisza Bydgoszcz - Świt Szczecin)
- Kozibura Nataniel (Pinsel-Peter Krobianka Krobia - Piast Poniec)
- Kozina Marcin (GKS Tychy - Chojniczanka Chojnice)
- Kozubal Antoni (Lech Poznań - GKS Katowice)
- Kołbon Tomasz (Górnik Polkowice - Stal Stalowa Wola)
- Kołodziej Radosław (Sulimirczyk Sulmierzyce - CKS Zduny)
- Kołodziej Radosław (CKS Zduny - Sulimirczyk Sulmierzyce)
- Kołodziejski Michał (GKS Katowice - Polonia Warszawa)
- Kościański Sebastian (Iskra Szydłowo - Polonia Chodzież)
- Kościelny Kamil (Warta Poznań - Stal Rzeszów)
- Krasa Klaudiusz (Resovia - Górnik Polkowice)
- Kraska Jakub (Odolanovia Odolanów - Astra Krotoszyn)
- Krawczyk Kacper (Raszkowianka Raszków - Piast Czekanów)
- Krocz Szymon (Śląsk II Wrocław - Olimpia Grudziądz)
- Kruczkowski Rafał (Bałtyk Koszalin - Stolem Gniewino)
- Krupka Adrian (Vitcovia Witkowo - Mieszko Gniezno)
- Kryg Eryk (Sokół Kleczew - Steico Noteć Czarnków)
- Kryg Eryk (Lech II Poznań - Sokół Kleczew)
- Kryger Wojciech (Jarota II Jarocin Witaszyce - Jarota Jarocin)
- Krykun Serhij (Górnik Łęczna - Piast Gliwice)
- Krysztopowicz Eryk (Unia Janikowo - Steico Noteć Czarnków)
- Krzysztofek Bartosz (Siarka Tarnobrzeg - Flota Świnoujście)
- Krzysztofek Bartosz (Pogoń II Szczecin - Siarka Tarnobrzeg)
- Krzyżak Oskar (Warta Poznań - Raków Częstochowa)
- Krzyżak Oskar (Raków II Częstochowa - Warta Poznań)
- Kubacha Mikołaj (Polonia 1908 Marcinki Kępno - Zefka Kobyla Góra)
- Kubczyk Patryk (LKS Gołuchów - LAS Kuczków)
- Kubera Kacper (KS Opatówek - Masovia Kraszewice)
- Kubicki Jarosław (Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok)
- Kubik Tobiasz (Raków II Częstochowa - Raków Częstochowa)
- Kubowicz Dawid (Resovia - Hutnik Kraków)
- Kulczak Krzysztof (Warta Międzychód - Lipno Stęszew)
- Kumoch Kamil (Broń Radom - Wisła Puławy)
- Kupczyk Przemysław (Wierna Małogoszcz - Sparta Russów)
- Kurcbach Alan (KKS 1925 II Kalisz - Piast Czekanów)
- Kurek Alan (Prosna Chocz - Stal Pleszew)
- Kurminowski Dawid (MFK Zemplin Michalovce - Zagłębie Lubin)
- Kuropatwiński Kamil (Unia Janikowo - Elana Toruń)
- Kurowski Miłosz (Śląsk II Wrocław - Śląsk Wrocław)
- Kurzawa Damian (GKS Grębanin - Polonia 1908 Marcinki Kępno)
- Kusiński Adrian (Barycz Janków Przygodzki - OKS 1926 Ostrów Wlkp.)
- Kuskowski Michał (Lubuszanin Trzcianka - Steico Noteć Czarnków)
- Kusz Paweł (Szczyt Szczytniki - Stal Pleszew)
- Kuszaj Patryk (CKS Zduny - Sulimirczyk Sulmierzyce)
- Kusztal Patryk (Chrobry II Głogów - Zagłębie II Lubin)
- Kuzimski Mateusz (Arka Gdynia - Radunia Stężyca)
- Kuświk Grzegorz (Victoria Skarszew - Pelikan Grabów)
- Kuźma Jan (Górnik Polkowice - ŁKS II Łódź)
- Kuźma Jan (ŁKS II Łódź - Górnik Polkowice)
- Kuźniarski Bartosz (Cartusia Kartuzy - KP Starogard Gdański)
- Kuźnik Antoni (1922 Lechia Kostrzyn - Unia Swarzędz)
- Kwiecień Bartosz (Resovia - Korona Kielce)
- Kwiecień Filip (GKS Bełchatów - Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp.)
- Kłakulak Wojciech (Kania Gostyń - Huragan Pobiedziska)
- Kłodawski II Mateusz (Grom Malanów - Prosna Kalisz)
- Kłudka Bartłomiej (Zagłębie II Lubin - Zagłębie Lubin)
- Lamprecht Wojciech (Jarota II Jarocin Witaszyce - Jarota Jarocin)
- Laskowski Filip (Legia II Warszawa - Stomil Olsztyn)
- Laskowski Kacper (Carina Gubin - Wisła Płock)
- Latusek Filip (Polonia 1908 Marcinki Kępno - Orzeł Mroczeń)
- Lebioda Alex (KS Opatówek - Olimpia Brzeziny)
- Lehaire Mehdi (Miedź II Legnica - Miedź Legnica)
- Lenart Dawid (Sokół Świba - LKS Jankowy 1968)
- Lengiewicz Fabian (Bałtyk Gdynia - Stolem Gniewino)
- Lenkiewicz Damian (Bałtyk Koszalin - Elana Toruń)
- Lewicki Szymon (Siarka Tarnobrzeg - Pogoń Grodzisk Mazowiecki)
- Lipiński Nikodem (Wilki Wilczyn - Polonia Golina)
- Lipkowski Kasjan (KKS 1925 Kalisz - Arka Gdynia)
- Lis Daniel (KUKS Zębców Ostrów Wlkp. - LKS Gorzyce Małe Baby)
- Lis Marcin (Pogoń Nowe Skalmierzyce - Pogoń II Nowe Skalmierzyce)
- Lis Mikołaj (Steico Noteć Czarnków - Polonia Chodzież)
- Lisman Kornel (FASE Szczecin - Lech II Poznań)
- Lorek Sebastian (Jarota Jarocin - Sokół Kleczew)
- Lorencki Michał (SKP Słupca - Polanin Strzałkowo)
- Lysenko Vitalii (Jarota Jarocin - LKS Gołuchów)
- Machała Mateusz (Zagłębie Sosnowiec - Skra Częstochowa)
- Maciejewski Antoni (Biały Orzeł Koźmin Wlkp. - Biały Orzeł II Koźmin Wlkp.)
- Maciejewski Oskar (Biały Orzeł Koźmin Wlkp. - LKS Gołuchów)
- Maciejewski I Piotr (Raszkowianka Raszków - Czarni Wierzbno)
- Maciejewski II Patryk (Płomień Nekla - SKP Słupca)
- Maciuszko Miłosz (Grom Golina - Błękitni Sparta Kotlin)
- Maj Przemysław (Stal Mielec - Ruch Chorzów)
- Majchrzak Adam (Tęcza-Osa Osieczna - KS Pogorzela)
- Majchrzak Jordan (Legia II Warszawa - Puszcza Niepołomice)
- Majewski Jakub (Sokół Chwaliszew - Sulimirczyk Sulmierzyce)
- Majewski Mateusz (Lublinianka Lublin - Pogoń Siedlce)
- Majewski Radosław (Wieczysta Kraków - Znicz Pruszków)
- Majsterek Jan (Jagiellonia II Białystok - Polonia Warszawa)
- Makarowicz Mikołaj (Zamek Gołańcz - Olimpia Koło)
- Makarowicz Mikołaj (Olimpia Koło - Zamek Gołańcz)
- Makhno Denis (AP Reissa Poznań - Tarnovia Tarnowo Podgórne)
- Malczyk Kamil (Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. - Ostrovia 1909 II Ostrów Wlkp.)
- Manuszewski Miłosz (KP Starogard Gdański - Gedania Gdańsk)
- Marchewka Edwin (Pinsel-Peter Krobianka Krobia - Dąbroczanka Pępowo)
- Marciniak Bartosz (Jarota II Jarocin Witaszyce - GKS Jaraczewo)
- Marciniak I Marcin (Unia Szymanowice - Gladiatorzy Pieruszyce)
- Marcinkowski Maciej (LKS II Gołuchów - RKS Radliczyce)
- Marczak Michał (Cartusia Kartuzy - Błękitni Stargard)
- Marczuk Dominik (Stal Rzeszów - Jagiellonia Białystok)
- Markiewicz Damian (Zjednoczeni Rychwał - Polonia Golina)
- Maroszek Wojciech (KKS 1925 Kalisz - KKS 1925 II Kalisz)
- Maroszek Wojciech (KKS 1925 II Kalisz - KKS 1925 Kalisz)
- Marszałkiewicz Michał (Jarota Jarocin - Polonia Środa Wlkp.)
- Maryniak Mateusz (CKS Zduny - Sokół Chwaliszew)
- Maryniak Paweł (Astra Krotoszyn - Odolanovia Odolanów)
- Marzec Mateusz (Odra Opole - GKS Katowice)
- Mas Maciej (Sandecja Nowy Sącz - Skra Częstochowa)
- Matheus Vinicius (Ślęza Wrocław - Jagiellonia Białystok)
- Matuszak Alan (Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. - Ostrovia 1909 II Ostrów Wlkp.)
- Matuszak Alan (Miedź II Legnica - Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp.)
- Matuszak Krzysztof (Jarota II Jarocin Witaszyce - Jarota Jarocin)
- Matuszek Szymon (Miedź Legnica - GKS Jastrzębie)
- Matuszewski Miłosz (Unia Janikowo - Sokół Kleczew)
- Matyja Sebastian (PKS Racot - Polonia 1912 Leszno)
- Matysiak Wiktor (Zieloni Koźminek - Pelikan Grabów)
- Maza Szymon (Sparta Złotów - Lech II Poznań)
- Maćkowiak Jakub (AP Reissa Poznań - Wiara Lecha Poznań)
- Maćkowiak Marcin (Jarota II Jarocin Witaszyce - Victoria Września)
- Maćkowski I Rafał (Kotwica Kołobrzeg - Gwardia Koszalin)
- Małecki Mateusz (Korona Pogoń Stawiszyn - Sparta Russów)
- Mena Camilo (Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk)
- Mesnerowicz Hubert (Raszkowianka Raszków - Ogniwo Łąkociny)
- Mešanović Muris (Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Puszcza Niepołomice)
- Michalak Adam (GKS Dopiewo - Tarnovia Tarnowo Podgórne)
- Michalak Adam (Stella Luboń - GKS Dopiewo)
- Michalak Bartosz (GES Poznań - Unia Swarzędz)
- Michalak Krystian (Polonia II Środa Wlkp. - Obra 1912 Kościan)
- Michalik Damian (Stal Rzeszów - Miedź Legnica)
- Michalski Miłosz (Meblorz Swarzędz - Huragan Pobiedziska)
- Mielcarek Wojciech (Zawisza Bydgoszcz - Unia Solec Kujawski)
- Mierzyński Tomasz (Iskra-Prosna Sieroszewice - Pelikan Grabów)
- Mikołajczak Fabian (Pinsel-Peter Krobianka Krobia - Piast Poniec)
- Mikołajczyk Emanuel (Polonia Środa Wlkp. - Polonia II Środa Wlkp.)
- Mikołajczyk Emanuel (Sokół Kleczew - Polonia Środa Wlkp.)
- Mikołajczyk Jacek (SKP Słupca - Polanin Strzałkowo)
- Mikulski Radosław (MKS Kluczbork - GKS Rychtal)
- Milachowski Klaudiusz (Polonia Środa Wlkp. - Polonia II Środa Wlkp.)
- Milanowski Sebastian (Olimpia Elbląg - Gwardia Koszalin)
- Mirus Eryk (Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Sokół Kleczew)
- Morawski Kacper (Stal Pleszew - Stal II Pleszew)
- Moryson Patryk (Sokół Chwałkowo - Piast Poniec)
- Moskalik Wiktor (Steico Noteć Czarnków - Nielba Wągrowiec)
- Motyl Kamil (Astra Krotoszyn - Ogniwo Łąkociny)
- Motylewski Marek (Centra 1946 Ostrów Wlkp. - Czarni Wierzbno)
- Mróz Marek (Zagłębie Lubin - Zagłębie II Lubin)
- Mróz Marek (Resovia - Zagłębie Lubin)
- Mrozek Bartosz (Stal Mielec - Lech Poznań)
- Mrugacz Bogumił (Jarota II Jarocin Witaszyce - Błękitni Sparta Kotlin)
- Mruk Bartłomiej (Garbarnia Kraków - Olimpia Elbląg)
- Mruk Bartłomiej (Pogoń II Szczecin - Garbarnia Kraków)
- Mucha Zbigniew (Jaskiniowiec Rajsko - RKS Radliczyce)
- Mularczyk Patryk (Garbarnia Kraków - Radunia Stężyca)
- Munoz Juan (Zagłębie II Lubin - Zagłębie Lubin)
- Musisz Arkadiusz (Piast Czekanów - OKS 1926 Ostrów Wlkp.)
- Muzyk Miłosz (OTPS Winogrady Poznań - GKS Dopiewo)
- Myszor Jakub (Cracovia - Raków Częstochowa)
- Młynarczyk Antoni (ŁKS Łódź - ŁKS II Łódź)
- Młynarczyk Mateusz (Śląsk II Wrocław - Zawisza Bydgoszcz)
- Młyński Mateusz (Wisła Kraków - Górnik Łęczna)
- Nadolski Aleksander (Lech II Poznań - Lech Poznań)
- Nagórski Adam (Świt Szczecin - Vineta Wolin)
- Najdek Dawid (Sparta Złotów - Polonia Jastrowie)
- Nalepa Michał (Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin)
- Naskrent Dariusz (Korona Piaski - Korona II Piaski)
- Naskrent Jakub (Korona Piaski - Korona II Piaski)
- Naskręt Aleksander (Pinsel-Peter Krobianka Krobia - Dąbroczanka Pępowo)
- Naskręt Dariusz (Sokół Chwałkowo - Korona II Piaski)
- Nawrocki Jakub (Olimpia Grudziądz - Unia Solec Kujawski)
- Nawrot Maciej (UKS Śrem - Warta Śrem)
- Neugebauer Tomasz (Podbeskidzie Bielsko-Biała - Lechia Gdańsk)
- Neugebauer Tomasz (Ruch Chorzów - Podbeskidzie Bielsko-Biała)
- Niski Nikodem (Legia II Warszawa - Pogoń Grodzisk Mazowiecki)
- Noiszewski Karol (Legia II Warszawa - Wisła Puławy)
- Nowacki Nikodem (Ostrovia 1909 II Ostrów Wlkp. - Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp.)
- Nowacki Nikodem (Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. - Ostrovia 1909 II Ostrów Wlkp.)
- Nowaczyk Paweł (Helios Bucz - AP Reissa Poznań)
- Nowak Dariusz (Wielkopolanka Szelejewo - Grom Czeluścin)
- Nowak Jan (AP Reissa Poznań - Sokół Pniewy)
- Nowak Kacper (Polonia Środa Wlkp. - Świt Szczecin)
- Nowak Olaf (Stilon Gorzów Wlkp. - Kotwica Kołobrzeg)
- Nowak II Damian (Polonia 1912 Leszno - Piast Poniec)
- Nowak III Mikołaj (Grom Zębowo - Sparta Russów)
- Nowak IV Jakub (Jarota II Jarocin Witaszyce - LZS Cielcza)
- Nowakowski Dawid (GKS II Żerków - GKS Żerków)
- Nowicki Bartosz (Bałtyk Gdynia - Błękitni Stargard)
- Nowicki Szymon (Radunia Stężyca - Świt Szczecin)
- Nowicki II Szymon (OKS 1926 Ostrów Wlkp. - Astra Krotoszyn)
- Nowierski Iwo (Górnik Konin - Polonia Golina)
- Obieta Alberdi Koldo (Miedź II Legnica - Miedź Legnica)
- Ochronczuk Władysław (ŁKS Łódź - ŁKS II Łódź)
- Ochronczuk Władysław (ŁKS II Łódź - ŁKS Łódź)
- Ogrodowski Mateusz (Warta Gorzów Wlkp. - Błękitni Stargard)
- Olbrych Marcin (LKS Jankowy 1968 - Wielkopolanin Siemianice)
- Olejarka Dawid (Stal Rzeszów - Wisła Kraków)
- Olejniczak Adrian (Błękitni Chruszczyny - Biały Orzeł II Koźmin Wlkp.)
- Olejniczak Patryk (GKS Trzcinica - Grom Golina)
- Olejniczak III Mateusz (Polonus Kazimierz Biskupi - Polonia Golina)
- Olejnik I Paweł (KUKS Zębców Ostrów Wlkp. - Czarni Wierzbno)
- Olikiewicz Mateusz (Piast Kobylin - Pinsel-Peter Krobianka Krobia)
- Oliveira Filipe (Vitória FC Setúbal - Kotwica Kołobrzeg)
- Olszewski Filip (LKS Gołuchów - Piast Czekanów)
- Omasombo Otoka (Polonus Kazimierz Biskupi - LKS Ślesin)
- Orszulak Marcin (Gladiatorzy Pieruszyce - Błękitni Sparta Kotlin)
- Orłowski Maciej (Radunia Stężyca - Lech II Poznań)
- Osesiak Maciej (Orzeł Mroczeń - Zawisza Łęka Opatowska)
- Owczarek Piotr (Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Olimpia Grudziądz)
- Owsianik Daniel (Sulimirczyk Sulmierzyce - Tarchalanka Tarchały Wielkie)
- Ozimek Mateusz (Orlęta Radzyń Podlaski - Chrobry Głogów)
- Pacek Mateusz (GKS Dopiewo - Wiara Lecha Poznań)
- Pachelski Gracjan (Concordia Murowana Goślina - Meblorz Swarzędz)
- Pacyński Jacek (Jarota II Jarocin Witaszyce - Jarota Jarocin)
- Palacz Krystian (Lech II Poznań - Sandecja Nowy Sącz)
- Palat Patryk (Victoria Skarszew - Pogoń Nowe Skalmierzyce)
- Paprzycki Oskar (GKS Tychy - Chojniczanka Chojnice)
- Parulski Nikodem (Cartusia Kartuzy - KP Starogard Gdański)
- Patrijas Mirosław (Piast II Kobylin - Piast Kobylin)
- Pavlas Danian (GKS Katowice - Wisła Puławy)
- Pawlaczyk Jakub (Błękitni Sparta Kotlin - Gladiatorzy Pieruszyce)
- Pawlak Eliasz (KUKS Zębców Ostrów Wlkp. - Czarni Wierzbno)
- Pawlak Krystian (Polonia Środa Wlkp. - Sokół Kleczew)
- Pawlak I Aleksander (Mieszko Gniezno - Piast Kobylnica)
- Pawłowski Dariusz (Radomiak Radom - Sandecja Nowy Sącz)
- Pawłowski Krzysztof (Czarni Czerniejewo - 1922 Lechia Kostrzyn)
- Pawłowski Szymon (Zagłębie Sosnowiec - Lech II Poznań)
- Pazio Adam (Polonia Warszawa - Olimpia Zambrów)
- Pecold Michał (Wiara Lecha Poznań - 1922 Lechia Kostrzyn)
- Pek Jakub (Gryf Wejherowo - KP Starogard Gdański)
- Pepliński Robert (Zjednoczeni Trzemeszno - Mieszko Gniezno)
- Piasecki Fabian (Raków Częstochowa - Piast Gliwice)
- Piech Arkadiusz (Górnik Polkowice - Korona Piaski)
- Pięczek Marcel (Puszcza Niepołomice - Korona Kielce)
- Piędzioch Maciej (LZS Trzcinica - Wielkopolanin Siemianice)
- Pieńczak Mateusz (Cracovia II - Polonia Środa Wlkp.)
- Pierzak Patryk (Legia II Warszawa - Górnik Łęczna)
- Pietraszkiewicz Daniel (Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Stomil Olsztyn)
- Pietrowski Mateusz (KSGB Manieczki - Warta Śrem)
- Pietrula Kacper (Piast Poniec - Kania Gostyń)
- Pietrzak Oskar (SKP Słupca - Polanin Strzałkowo)
- Piguła Piotr (Czarni Ostrowite - SKP Słupca)
- Pikk Artur (Miedź Legnica - Odra Opole)
- Pilarczyk Tomasz (Polonia Golina - Jarota Jarocin)
- Pinczak Wojciech (Polonia II Środa Wlkp. - Kłos Zaniemyśl)
- Pingot Maksymilian (Lech Poznań - Stal Mielec)
- Pingot Maksymilian (Odra Opole - Lech Poznań)
- Pingot Maksymilian (Lech Poznań - Odra Opole)
- Piotrowski I Mateusz (Pogoń Siedlce - Gwardia Koszalin)
- Piskorski Kamil (Pomorzanin Toruń - Elana Toruń)
- Piądło Bartosz (Masovia Kraszewice - Victoria Ostrzeszów)
- Pluciński Jakub (Górnik Konin - Polonus Kazimierz Biskupi)
- Poczobut Bartłomiej (Stal Rzeszów - Puszcza Niepołomice)
- Poczta Arkadiusz (Stal Pleszew - Stal II Pleszew)
- Poczta Emil (Stal II Pleszew - Czarni Dobrzyca)
- Polak Cezary (Garbarnia Kraków - Kotwica Kołobrzeg)
- Polowczyk Paweł (Szczyt Szczytniki - KS Opatówek)
- Ponce García Manuel (Stal Rzeszów - Wisła Puławy)
- Poniedziałek Cyprian (Carina Gubin - Vineta Wolin)
- Poprawa Sławomir (KP Słupia - Wielkopolanin Siemianice)
- Popławski Adam (Stal II Pleszew - Stal Pleszew)
- Pospisil Martin (Jagiellonia Białystok - SK Sigma Ołomuniec)
- Prałat Antoni (Chojniczanka Chojnice - Polonia Środa Wlkp.)
- Pruchniewski Mateusz (Lech II Poznań - Lech Poznań)
- Przyborek Adrian (Pogoń II Szczecin - Pogoń Szczecin)
- Przyborek Adrian (Pogoń Szczecin - Pogoń II Szczecin)
- Przybyszewski Dawid (Korona Piaski - Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp.)
- Przybyszewski Mateusz (Tarnovia Tarnowo Podgórne - Warta Międzychód)
- Przybył Dawid (Zefka Kobyla Góra - Victoria Ostrzeszów)
- Przybył Rafał (Szczyt Szczytniki - Olimpia Brzeziny)
- Przybyłko Kacper (Wisła Kraków - Warta Poznań)
- Przysiecki Kamil (KKS 1925 II Kalisz - KKS 1925 Kalisz)
- Ptak Oskar (Dąbroczanka Pępowo - KS Pogorzela)
- Purzycki Adrian (Arka Gdynia - Odra Opole)
- Putno Bartłomiej (KKS 1925 Kalisz - KKS 1925 II Kalisz)
- Pyrzewski Mariusz (CKS Zduny - Sulimirczyk Sulmierzyce)
- Rabiega Edwin (Warta Międzychód - Polonia 1912 Leszno)
- Radziejewski Eryk (Polonia II Środa Wlkp. - LZS Cielcza)
- Rakels Deniss (Riga FC - Hutnik Kraków)
- Rakowski Mikołaj (Warta Poznań - Kotwica Kołobrzeg)
- Raszewski Bartosz (Polonia 1912 Leszno - Helios Czempiń)
- Ratajczyk Adrian (Sokół Kleczew - Jarota Jarocin)
- Ratajczyk Marcin (Grom Golina - Biały Orzeł II Koźmin Wlkp.)
- Ratajczyk I Michał (RKS Radliczyce - Liskowiak Lisków)
- Rebocho Pedro (Lech Poznań - Khaleej FC)
- Rejniak Jakub (GKS Dopiewo - Lipno Stęszew)
- Remisz Rafał (Stomil Olsztyn - Świt Szczecin)
- Retlewski Dawid (Wisła Puławy - Stomil Olsztyn)
- Reyer Dariusz (Astra Krotoszyn - Ogniwo Łąkociny)
- Rezaeian Dawid (Pogoń II Szczecin - Stal Rzeszów)
- Robak Krystian (LKS Ślesin - Polonia Golina)
- Robak Krystian (Polonus Kazimierz Biskupi - LKS Ślesin)
- Rodin Matej (KV Oostende - Raków Częstochowa)
- Rodin Matej (Cracovia - KV Oostende)
- Rogala Piotr (ŁKS Łagów - Stal Stalowa Wola)
- Rogaliński I Tomasz (1922 Lechia Kostrzyn - Meblorz Swarzędz)
- Roginic Marko (GKS Katowice - Górnik Łęczna)
- Rój Kamil (Biały Orzeł Koźmin Wlkp. - Biały Orzeł II Koźmin Wlkp.)
- Rolnik Szymon (Lew Pogorzela - KS Pogorzela)
- Román Joan (Podbeskidzie Bielsko-Biała - Wisła Kraków)
- Ropski Krzysztof (Polonia Bytom - Świt Szczecin)
- Rose Lindsay (Legia Warszawa - Legia II Warszawa)
- Rosiak Mateusz (Polonia II Środa Wlkp. - Jarota Jarocin)
- Rossi Paulino Gustavo (Lubuszanin Trzcianka - Warta Międzychód)
- Rossochatyj Wadym (Pogoń II Nowe Skalmierzyce - Pogoń Nowe Skalmierzyce)
- Rostami Yadegar (Pogoń II Szczecin - ŁKS II Łódź)
- Rożek Szymon (Wielkopolska Komorniki - Obra 1912 Kościan)
- Różewicz Jakub (Tarnovia Tarnowo Podgórne - Huragan Pobiedziska)
- Rożnowski Maciej (Wda Świecie - Elana Toruń)
- Ruciński Krzysztof (Stal II Pleszew - Stal Pleszew)
- Rudawski Alan (Warta II Poznań SA - Obra 1912 Kościan)
- Rybarczyk Aleksander (Warta Śrem - SKP Słupca)
- Rybarczyk Igor (Jarota II Jarocin Witaszyce - Jarota Jarocin)
- Rybarczyk Kacper (Kłos Zaniemyśl - Polonia Środa Wlkp.)
- Rybicki Mariusz (Wigry Suwałki - Motor Lublin)
- Rzepka Adrian (KP Słupia - Płomień Opatów)
- Sabala Valerijs (GKS PGE Bełchatów - Chojniczanka Chojnice)
- Sacharuk Michał (Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Zawisza Bydgoszcz)
- Sadlok Maciej (Wisła Kraków - Ruch Chorzów)
- Sadowski Hubert (Skra Częstochowa - Stomil Olsztyn)
- Sadura Karol (KP Słupia - Płomień Opatów)
- Saktura Adam (Warta Gorzów Wlkp. - Jarota Jarocin)
- Salak Maciej (Foto-Higiena Gać - GKS Rychtal)
- Samiec-Talar Piotr (Śląsk II Wrocław - Śląsk Wrocław)
- Samulak Przemysław (Olimpia Brzeziny - Szczyt Szczytniki)
- San Martin Dario Nicolas (Biały Orzeł Koźmin Wlkp. - Stal Pleszew)
- Sangowski Jakub (Warta Poznań - Olimpia Elbląg)
- Sangowski Jakub (Skra Częstochowa - Warta Poznań)
- Sanocki Krystian (Lech II Poznań - Zawisza Bydgoszcz)
- Sanocki Maciej (Obra 1912 Kościan - Steico Noteć Czarnków)
- Sarbinowski Piotr (Korona Piaski - Pinsel-Peter Krobianka Krobia)
- Sarbinowski Szymon (Warta Poznań - Flota Świnoujście)
- Sarmiento Jean Franco (Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Radomiak Radom)
- Sarnowski Igor (SKP Słupca - Victoria Września)
- Satka Lubomir (Lech Poznań - Samsunspor Kulubu)
- Savić Stefan (Tuzlaspor Kulubu - Warta Poznań)
- Scalet Mathieu (Podbeskidzie Bielsko-Biała - Motor Lublin)
- Schoen Krzysztof (Warta Międzychód - SKP Słupca)
- Sekulić Boris (Chicago Fire - Górnik Zabrze)
- Seweryn Łukasz (ŁKS Łagów - Resovia)
- Sewerzyński Oskar (Korona Kielce - Chrobry Głogów)
- Siedlecki Bruno (Polonia II Środa Wlkp. - Polonia Środa Wlkp.)
- Siek Damian (LKS Ślesin - Górnik Konin)
- Siek Damian (Olimpia Koło - LKS Ślesin)
- Siekierski I Maciej (Jarota II Jarocin Witaszyce - Stal II Pleszew)
- Siepa Jakub (Astra Krotoszyn - Piast Kobylin)
- Siga Jakub (Gwarek Tarnowskie Góry - GKS Jastrzębie)
- Sikora Marcin (Raszkowianka Raszków - Korona II Piaski)
- Sikora Piotr (Piast II Kobylin - Piast Kobylin)
- Sikora Szymon (Masovia Kraszewice - Pogoń II Nowe Skalmierzyce)
- Sikora I Patryk (Odolanovia Odolanów - Astra Krotoszyn)
- Silski Aleks (Gwardia Koszalin - Huragan Pobiedziska)
- Sitkowski Bartosz (Błękitni Stargard - Vineta Wolin)
- Siuda Marcel (Orkan Śmiłowo - Pogoń Łobżenica)
- Siwiński Dominik (Warta Gorzów Wlkp. - Świt Szczecin)
- Skiba Kamil (GKS Krzemieniewo - Piast Poniec)
- Skiba Wojciech (Wełna Skoki - GKS Dopiewo)
- Skóraś Michał (Lech Poznań - Club Brugge KV)
- Skowron Igor (Korona Piaski - LKS Ślesin)
- Skowroński Maurycy (Jarota II Jarocin Witaszyce - Biały Orzeł Koźmin Wlkp.)
- Skrobosiński Piotr (Polonia Środa Wlkp. - Polonia II Środa Wlkp.)
- Skrobosiński Piotr (Polonia II Środa Wlkp. - Polonia Środa Wlkp.)
- Skrzypczak I Maciej (Wiara Lecha Poznań - Warta Śrem)
- Smajdor Karol (KKS 1925 Kalisz - Sandecja Nowy Sącz)
- Smoliński Kacper (Pogoń Szczecin - Pogoń II Szczecin)
- Smykowski Dominik (KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Kotwica Kórnik)
- Snela Dominik (Piast Kobylin - Dąbroczanka Pępowo)
- Sobczak Szymon (Zagłębie Sosnowiec - Wisła Kraków)
- Sobczyk Adam (Piast Czekanów - Pogoń II Nowe Skalmierzyce)
- Sobczyk Adam (Pogoń II Nowe Skalmierzyce - Piast Czekanów)
- Sobiech Artur (Lech II Poznań - Lech Poznań)
- Sobieraj Krystian (LKS Ślesin - Polonia Golina)
- Sobieraj Krystian (Kujawianka Izbica Kujawska - LKS Ślesin)
- Sobków Eryk (Wieczysta Kraków - Wikęd Luzino)
- Sobków Eryk (Radunia Stężyca - Wieczysta Kraków)
- Sobkowiak Szymon (LKS Gołuchów - Lipno Stęszew)
- Sobocki Marcin (Szczyt Szczytniki - Olimpia Brzeziny)
- Soboczyński Patryk (KKS 1925 II Kalisz - Stolem Gniewino)
- Sobol Hubert (Górnik Łęczna - KKS 1925 Kalisz)
- Sokół Dominik (Radomiak Radom - 1.FC Tatran Prešov)
- Sopoćko Mateusz (Cartusia Kartuzy - Sokół Kleczew)
- Spławski Łukasz (Lech II Poznań - Unia Swarzędz)
- Stachowiak Dawid (Wisła Borek Wlkp. - KS Pogorzela)
- Stańczyk Cezary (Siarka Tarnobrzeg - Sokół Kleczew)
- Stangel Mikołaj (Warta Międzychód - Polonia Środa Wlkp.)
- Staszak Wiktor (KKS 1925 II Kalisz - KKS 1925 Kalisz)
- Stawikowski Artur (Pelikan Łowicz - Gedania Gdańsk)
- Stawny Mateusz (Śląsk Wrocław - Śląsk II Wrocław)
- Stawski Jakub (Błękitni Stargard - Elana Toruń)
- Stefaniak Adam (Inter Zdrój - Sparta Russów)
- Stępień Mateusz (Arka Gdynia - Stal Mielec)
- Strózik Sebastian (Cracovia II - Stal Stalowa Wola)
- Strzałek Igor (Legia II Warszawa - Legia Warszawa)
- Strzeboński Miłosz (Korona II Kielce - Korona Kielce)
- Styburski Wojciech (Biały Orzeł Koźmin Wlkp. - Biały Orzeł II Koźmin Wlkp.)
- Styczyński Mateusz (Concordia Murowana Goślina - Meblorz Swarzędz)
- Surdykowski Janusz (Radunia Stężyca - KP Starogard Gdański)
- Sutor Jakub (Lechia Tomaszów Mazowiecki - Garbarnia Kraków)
- Sutor Jakub (Garbarnia Kraków - Lechia Tomaszów Mazowiecki)
- Sułkowski Miłosz (Victoria Laski - Sokół Bralin)
- Sydorenko Dmytro (Wisła Sandomierz - Świt Szczecin)
- Szabłowski Sebastian (Sokół Kleczew - Chojniczanka Chojnice)
- Szabłowski Sebastian (Chojniczanka Chojnice - Sokół Kleczew)
- Szafrański Jan (Olimpia Koło - Meblorz Swarzędz)
- Szałecki Dawid (GKS Przodkowo - Cartusia Kartuzy)
- Szczepanek Błażej (Miedź II Legnica - Chojniczanka Chojnice)
- Szczepański Miłosz (Lechia Gdańsk - Piast Gliwice)
- Szczepański Miłosz (Warta Poznań - Lechia Gdańsk)
- Szczurawski Michał (Czarni Wierzbno - Tarchalanka Tarchały Wielkie)
- Szeibe Marcin (Pogoń II Szczecin - Unia Swarzędz)
- Szeibe Marcin (Polonia Środa Wlkp. - Pogoń II Szczecin)
- Szeląg Mateusz (Warta Międzychód - Wiara Lecha Poznań)
- Szewczyk Filip (KKS 1925 Kalisz - KKS 1925 II Kalisz)
- Szewczyk Filip (Pogoń Nowe Skalmierzyce - KKS 1925 Kalisz)
- Szewczyk Patryk (OKS 1926 Ostrów Wlkp. - Tarchalanka Tarchały Wielkie)
- Szota Dawid (Zawisza Łęka Opatowska - Victoria Laski)
- Szota Serafin (Wisła Kraków - Widzew Łódź)
- Szołdra Jakub (Polonia Chodzież - Sokół Szamocin)
- Sztukowski Kacper (Pogoń II Nowe Skalmierzyce - Pogoń Nowe Skalmierzyce)
- Szuchnik Oliwier (Piast Kobylnica - Kłos Zaniemyśl)
- Szulc Maciej (Centra 1946 Ostrów Wlkp. - Odolanovia Odolanów)
- Szulc Maciej (Odolanovia Odolanów - Centra 1946 Ostrów Wlkp.)
- Szumilas Wojciech (Zagłębie Sosnowiec - Chojniczanka Chojnice)
- Szumiński Łukasz (OTPS Winogrady Poznań - Wiara Lecha Poznań)
- Szwedziak Filip (Piast Czekanów - LKS Gołuchów)
- Szwedziak Filip (Victoria Skarszew - Piast Czekanów)
- Szwedzik Patryk (Śląsk II Wrocław - Śląsk Wrocław)
- Szwedzik Patryk (GKS Katowice - Śląsk II Wrocław)
- Szygenda Gabriel (Gwardia Koszalin - Flota Świnoujście)
- Szymański Dawid (Czarni Czerniejewo - Victoria Września)
- Szymański Dawid (Victoria Września - Czarni Czerniejewo)
- Szymański I Mateusz (Polonus Kazimierz Biskupi - Polonia Golina)
- Szymański II Łukasz (KS Kościelna Wieś - Sparta Russów)
- Szymczak Hubert (Korona Piaski - Pinsel-Peter Krobianka Krobia)
- Szymczak Robert (Sparta Sklejka Orzechowo - GTS Phytopharm Klęka)
- Szymczak Tobiasz (Korona Piaski - Dąbroczanka Pępowo)
- Szymczak I Artur (Jaskiniowiec Rajsko - KS Opatówek)
- Szymczak I Dawid (Prosna Chocz - Stal II Pleszew)
- Szymkowiak Stanisław (Grom Golina - Błękitni Sparta Kotlin)
- Szymusik Grzegorz (Korona Kielce - Chojniczanka Chojnice)
- Szynkiewicz Miłosz (Błękitni Wronki - Polonia Chodzież)
- Szywacz Remigiusz (Olimpia Grudziądz - Ruch Chorzów)
- Słomczewski Mikołaj (Nielba Wągrowiec - SKP Słupca)
- Słomka Wojciech (Garbarnia Kraków - Radunia Stężyca)
- Słupianek Gracjan (Orzeł Mroczeń - LKS Jankowy 1968)
- Tarasewicz Grzegorz (Błękitni Stargard - Flota Świnoujście)
- Teclaw Jakub (Stomil Olsztyn - GKS Tychy)
- Theus Aleksander (Szturm Junikowo Poznań - Unia Swarzędz)
- Tiru Bogdan (CFR Cluj - Warta Poznań)
- Tiru Bogdan (Jagiellonia Białystok - CFR Cluj)
- Tkachuk Orest (Warta Gorzów Wlkp. - Olimpia Zambrów)
- Tkacz Dawid (Górnik Łęczna - Widzew Łódź)
- Tkocz Maksymilian (Odra Opole - Wisła Puławy)
- Tokarek Patryk (Zieloni Koźminek - Liskowiak Lisków)
- Tomal Jerzy (Arka Gdynia - Resovia)
- Tomasiewicz Filip (Stolem Gniewino - Anioły Garczegorze)
- Tomaszczak Kacper (UKS Śrem - Tarnovia Tarnowo Podgórne)
- Tomaszewski Bartosz (Lech II Poznań - Lech Poznań)
- Tomczak Łukasz (Jarota II Jarocin Witaszyce - Jarota Jarocin)
- Toril Alberto (Piast Gliwice - Real Murcia CF)
- Trubeha Andrzej (Jagiellonia II Białystok - Bruk-Bet Termalica Nieciecza)
- Trzepacz Beniamin (LKS Jankowy 1968 - Zieloni Koźminek)
- Trąbka Michał (Stal Mielec - Wieczysta Kraków)
- Tsitaishvili Gio (Lech Poznań - Dinamo Batumi)
- Tuleja Radosław (Kotwica Kołobrzeg - GKS Tychy)
- Turski Hubert (Pogoń II Szczecin - Arka Gdynia)
- Turski Hubert (Chrobry Głogów - Pogoń II Szczecin)
- Tymiński Adrian (GKS Jastrzębie - Steico Noteć Czarnków)
- Tymiński Adrian (Steico Noteć Czarnków - GKS Jastrzębie)
- Tymosiak Tomasz (Lublinianka Lublin - Garbarnia Kraków)
- Ubycha Zbigniew (LZS Czajków - Olimpia Brzeziny)
- Urbaniak Błażej (Czarni Wierzbno - Barycz Janków Przygodzki)
- Urbański Adam (Polonia Chodzież - Korona Stróżewo)
- Urbański Jakub (Korona Piaski - Korona II Piaski)
- Urynowicz Marcin (GKS Katowice - Resovia)
- Uschler Jakub (Meblorz Swarzędz - Avia Kamionki)
- Vidal Andres (Ursus Warszawa - Cartusia Kartuzy)
- Vizinger Dario (Jahn Regensburg - Warta Poznań)
- Vovk Danylo (LKS Ślesin - Polonus Kazimierz Biskupi)
- Wachowiak Krystian (GKS Tychy - Stal Rzeszów)
- Wachowiak Miłosz (LZS Cielcza - Grom Golina)
- Wachowiak Miłosz (Grom Golina - LZS Cielcza)
- Wachowski Radosław (Kania Gostyń - Korona Piaski)
- Wajman Jakub (Warta Poznań - Sokół Kleczew)
- Walczak Tomasz (Wisła Płock - Pogoń Siedlce)
- Walczak Wiktor (KKS 1925 II Kalisz - Warta Sieradz)
- Walczak I Damian (LKS II Gołuchów - Stal II Pleszew)
- Walczak I Krzysztof (Czarni Wierzbno - Huragan Szczury)
- Waliś Patryk (Lech II Poznań - Odra Opole)
- Wanderson Correa De Almeida (Iskra Szydłowo - Polonia Chodzież)
- Waniek Aleksander (ŁKS Łagów - Legia II Warszawa)
- Warchoł Damian (Wisła Płock - Górnik Łęczna)
- Warczak Patryk (Garbarnia Kraków - Stal Rzeszów)
- Wasielewski Albert (LKS II Gołuchów - Stal II Pleszew)
- Wasielewski Bartosz (1922 Lechia Kostrzyn - Meblorz Swarzędz)
- Wasielewski Marcin (Bruk-Bet Termalica Nieciecza - GKS Katowice)
- Wasiluk Adam (Pogoń Nowe Skalmierzyce - Pogoń II Nowe Skalmierzyce)
- Wasiluk Adam (Pogoń Nowe Skalmierzyce - Pogoń II Nowe Skalmierzyce)
- Wawroski Jakub (Polonia II Środa Wlkp. - Polonia Środa Wlkp.)
- Weber Kamil (KKS 1925 II Kalisz - KKS 1925 Kalisz)
- Węcławek Marcel (GKS Dopiewo - Victoria Września)
- Węcławek Tomasz (Piast Kobylnica - Sparta Oborniki)
- Wędrychowski Marcel (Górnik Łęczna - Pogoń Szczecin)
- Wędzikowski Filip (Warta Międzychód - Tarnovia Tarnowo Podgórne)
- Wenger Kamil (Olimpia Elbląg - Hutnik Kraków)
- Wełniak Kacper (Podbeskidzie Bielsko-Biała - Motor Lublin)
- Wicherek Radosław (Piast II Kobylin - Piast Kobylin)
- Wichtowski Maciej (Pogoń Siedlce - Lech II Poznań)
- Wieruszewski Marcel (GKS Żerków - Gladiatorzy Pieruszyce)
- Wilak Filip (Lech Poznań - Ruch Chorzów)
- Wilak Filip (Lech II Poznań - Lech Poznań)
- Wilczyński Jakub (Arka Gdynia - Sandecja Nowy Sącz)
- Wilczyński Jakub (KKS 1925 Kalisz - Arka Gdynia)
- Wilgocki Piotr (Pogoń II Nowe Skalmierzyce - Pogoń Nowe Skalmierzyce)
- Wilk Adam (Cracovia - Hutnik Kraków)
- Wingralek Krzysztof (Górnik II Zabrze - Znicz Pruszków)
- Winkel Dominik (Warta II Poznań SA - Polonus Kazimierz Biskupi)
- Witaszyk Mikołaj (Huragan Pobiedziska - Piast Łubowo)
- Witkowski Mikołaj (Polonia II Środa Wlkp. - Polonia Środa Wlkp.)
- Witowski Piotr (SKP Słupca - Polanin Strzałkowo)
- Wiśniewski Dawid (GKS Sompolno - Olimpia Koło)
- Wnuk Damian (OKS 1926 Ostrów Wlkp. - Tarchalanka Tarchały Wielkie)
- Wnuk Damian (Pelikan Grabów - OKS 1926 Ostrów Wlkp.)
- Wódecki Miłosz (Kotwica Kórnik - Polonia Środa Wlkp.)
- Wojciechowski Adam (Ostrovia 1909 II Ostrów Wlkp. - Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp.)
- Wojciechowski Adam (Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. - Ostrovia 1909 II Ostrów Wlkp.)
- Wojciechowski Igor (Pelikan Grabów - Ogniwo Łąkociny)
- Wojciechowski Kacper (Kania Gostyń - Liskowiak Lisków)
- Wojciechowski Michał (UKS Śrem - Warta Śrem)
- Wojciechowski Zbigniew (GKS Katowice - Skra Częstochowa)
- Wojtkowiak Dawid (Korona II Piaski - Korona Piaski)
- Wojtkowiak Patryk (Piast Kobylin - Astra Krotoszyn)
- Wojtkowiak Szymon (Lew Pogorzela - KS Pogorzela)
- Wojtyczka Kacper (Szok Bojanowo - Korona II Piaski)
- Wojtyra Kamil (Chrobry Głogów - Polonia Bytom)
- Wojtysiak Kamil (Ogniwo Łąkociny - Czarni Wierzbno)
- Wolski Bartosz (Stal Rzeszów - Motor Lublin)
- Wolski Rafał (Wisła Płock - Radomiak Radom)
- Wolsztyński Rafał (Chrobry Głogów - Sandecja Nowy Sącz)
- Wolsztyński Łukasz (Chrobry Głogów - Stal Mielec)
- Woroch Dominik (Warta Śrem - Obra 1912 Kościan)
- Wosiak Jędrzej (Kania Gostyń - Polonia 1912 Leszno)
- Wołkowicz Krzysztof (GKS Bełchatów - Stal Mielec)
- Woźniak Arkadiusz (Zagłębie Lubin - Zagłębie II Lubin)
- Woźniak Mikołaj (Wisła Borek Wlkp. - KS Pogorzela)
- Woźny Jakub (Piast II Kobylin - Piast Kobylin)
- Wróbel Jakub (Sandecja Nowy Sącz - Bruk-Bet Termalica Nieciecza)
- Wróbel Marcin (Rekord Bielsko-Biała - Hutnik Kraków)
- Wronecki Mateusz (Pelikan Grabów - Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp.)
- Wrzesiński Konrad (Odra Opole - Zagłębie Sosnowiec)
- Wyborny Włodzimierz (KS Kościelna Wieś - Sparta Russów)
- Wyduba Krzysztof (Jarota II Jarocin Witaszyce - Grom Golina)
- Wypart Olivier (Śląsk II Wrocław - Skra Częstochowa)
- Włodyka Kamil (Pogoń Siedlce - Zawisza Bydgoszcz)
- Yakovenko Mykola (Sokół Chwaliszew - Zefka Kobyla Góra)
- Yatsenko Oleksandr (Siarka Tarnobrzeg - Olimpia Elbląg)
- Zacharczuk Patryk (LKS II Gołuchów - Stal Pleszew)
- Zachciał Michał (Piast II Gliwice - Steico Noteć Czarnków)
- Zagórski Jakub (Lech II Poznań - Avia Świdnik)
- Zając I Jędrzej (ŁKS II Łódź - ŁKS Łódź)
- Zajączkowski Damian (Polonus Kazimierz Biskupi - Polonia Golina)
- Zalewski III Kamil (Polonia Chodzież - Korona Stróżewo)
- Zalov Roman (GKS Przodkowo - Wikęd Luzino)
- Zaorski Marcin (Iskra Krajenka - Polonia Jastrowie)
- Zapolnik Kamil (Miedź Legnica - Puszcza Niepołomice)
- Zapłacki Kacper (Polonia 1912 Leszno - Piast Poniec)
- Zapłacki Kacper (Piast Poniec - Polonia 1912 Leszno)
- Zaucha Patryk (Cracovia II - Stal Stalowa Wola)
- Zbiciak Bartosz (Motor Lublin - Olimpia Grudziądz)
- Zdunek Robert (Vitcovia Witkowo - SKP Słupca)
- Zgarda Szymon (Polonia II Środa Wlkp. - Szturm Junikowo Poznań)
- Zgoła Piotr (AP Reissa Poznań - Lipno Stęszew)
- Ziemann Marcel (Arka Gdynia - Zagłębie Sosnowiec)
- Zimmer Michał (Sokół Ostróda - Sokół Kleczew)
- Ziółkowski Kamil (Victoria Skarszew - Piast Czekanów)
- Zmyślony Kacper (Piast Czekanów - LKS Gołuchów)
- Zmyślony Kacper (KS Opatówek - Piast Czekanów)
- Zoch Hieronim (Wigry Suwałki - KP Starogard Gdański)
- Zwoliński Łukasz (Lechia Gdańsk - Raków Częstochowa)
- Zydorczyk Kacper (Obra 1912 Kościan - Piast Poniec)
- Ćwikła Krzysztof (GKS Rychtal - KP Słupia)
- Łabędzki Jan (ŁKS II Łódź - ŁKS Łódź)
- Łabędzki Kacper (Czarni Czerniejewo - SKP Słupca)
- Łakomy Maksymilian (Pinsel-Peter Krobianka Krobia - Piast Poniec)
- Łasocha Filip (Polonia II Środa Wlkp. - Polonia Środa Wlkp.)
- Ławniczak Mateusz (Unia Janikowo - Sokół Kleczew)
- Łoniewski Mikołaj (Wielkopolska Komorniki - Warta Śrem)
- Łuczka Piotr (GKS Rychtal - Orzeł Mroczeń)
- Łukasiak Kacper (Pogoń II Szczecin - Górnik Łęczna)
- Łukasik Filip (Bałtyk Gdynia - KP Starogard Gdański)
- Łuszkiewicz Adrian (KKS 1925 Kalisz - Stilon Gorzów Wlkp.)
- Łysiak Michał (Sparta Miejska Górka - Pinsel-Peter Krobianka Krobia)
- Łysiak Piotr (KP Starogard Gdański - Cartusia Kartuzy)
- Ścibiorek Damian (Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. - LKS Gołuchów)
- Ścibiorek Damian (Stal Niewiadów - Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp.)
- Ściślak Daniel (Górnik II Zabrze - Polonia Bytom)
- Śledzicki Radosław (Warta Gorzów Wlkp. - Vineta Wolin)
- Śliwa Maciej (ŁKS Łódź - ŁKS II Łódź)
- Śliwa Maciej (Miedź Legnica - ŁKS Łódź)
- Ślosarz Szymon (Przemysław Poznań - Avia Kamionki)
- Śmiatacz Łukasz (GKS Rychtal - Polonia 1908 Marcinki Kępno)
- Śmigielski Damian (Korona Stróżewo - Nielba Wągrowiec)
- Śnieg Dawid (Olimpia Koło - Górnik Konin)
- Śpiewak Kacper (Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Motor Lublin)
- Śpiączka Bartosz (Wisła Płock - GKS Tychy)
- Świeciński Jakub (Motor Lublin - Ursus Warszawa)
- Święty Łukasz (Sokół Ostróda - Świt Szczecin)
- Świtoń Wiktor (LZS Doruchów - Pelikan II Grabów)
- Żak Adam (Garbarnia Kraków - Olimpia Elbląg)
- Żalik Bartosz (Korona II Piaski - Korona Piaski)
- Żebrowski Mateusz (Arka Gdynia - KKS 1925 Kalisz)
- Żerkowski Albert (Warta II Poznań SA - Polonia Środa Wlkp.)
- Żołnowski Rafał (Start Namysłów - Pogoń Trębaczów)
- Żołądź Bruno (Lech II Poznań - Sandecja Nowy Sącz)
- Żukowski Mateusz (Lech Poznań - Śląsk Wrocław)
- Żukowski Przemysław (Cartusia Kartuzy - Gedania Gdańsk)
- Żurek Bartosz (Podhale Nowy Targ - Garbarnia Kraków)
- Żurek Maciej (Sokół Świba - Płomień Opatów)
- Żybura Krzysztof (Warta Międzychód - Tarnovia Tarnowo Podgórne)
- Żybura Krzysztof (Lubuszanin Trzcianka - Warta Międzychód)
- Żylski Kamil (Zawisza Bydgoszcz - Unia Solec Kujawski)
Facebook
- 2002 - 2022 JarderSport.pl - Jarosław Derengowski. Wszelkie prawa zastrzeżone.