Stop bezprawnym badaniom w RODK

Skontaktuj się z autorem petycji

Temat pod dyskusję został automatycznie utworzony do petycji Stop bezprawnym badaniom w RODK

poszkodowany

#1

2012-11-23 00:31

W całości się zgadzam. Zlikwidowac te osrodki. Nie wydaja oni opinii rzetelnych i niezaleznych.

Tomasz Adamski

#2 Mam dowody na to, że RODK niszczy dobro dziecka.

2012-11-23 10:22

Mam 100% dowody na to, że RODK niszczy dobro dziecka poprzez nie respektowanie Konwencji Praw Dziecka i Konwencji Praw Człowieka. RODK NALEŻY ZLIKWIDOWAĆ !!!
Katarzyna J.

#3 Re: Mam dowody na to, że RODK niszczy dobro dziecka.

2012-11-23 17:05

#2: Tomasz Adamski - Mam dowody na to, że RODK niszczy dobro dziecka.

prosze o kontakt na mail kaszka33333@poczta.com

Mam mieć takie badania ja i dziecko  na początku roku

Prosze o wiecej imformacji

pozdrawiam

tata z mazowsza

#4

2012-11-24 23:51

Szkoda słów na te pseudobadania, panie piszą i interpretują wszystko pod zgóry ustaloną tezę. Wszystko co robi najczęściej matka jest dobre a ojciec ma same złe cechy, a jak jeszcze chce utrzymać rodzinę swoim dzieciom to napiszą mu że z uporem doąży. Chore panie szkoda słów. RODK, miejsce gdzie pomówienia matek zamienia się w dowody sądowe. polecam https://www.youtube.com/watch?v=fciOXendAwc
dziadzio

#5

2012-11-25 15:48

Ja wprawdzie, jako dziadek, który poświęcałem przez prawie trzy lata, cały wolny czas wnuczce, dostałem z RODK wspaniałą opinię, ale równocześnie sugestię z tegoż RODK absurdalnie rzadkich kontaktów z wnuczką (3-4 godzin w miesiącu), a sędzia nie zwraca uwagi na op[inię, tylko na sugerowaną częstotliwość kontaktów. Po co więc całe postępowanie sądowe?
ktos

#6 Re:

2012-11-27 15:32

#4: tata z mazowsza -

Idac za Twoim tokiem myslenia u mnie bylo inaczej :) Przez caly material pojawia sie ze niewinny a na koncu wyrok skazujacy na kare smierci. Znamy to chyba skads?

Wiesia

#7 Re: Re: Mam dowody na to, że RODK niszczy dobro dziecka.

2012-11-28 00:15

#3: Katarzyna J. - Re: Mam dowody na to, że RODK niszczy dobro dziecka.

Witaj Kaszka - otrzymałaś juz jakieś wsparcie w sprawie badania w rodk? Jakie masz pytanie ?? Pisz na adres : wislawanow@onet.pl

Katarzyna J

#8 Matka zabranej córeczki

2012-12-03 00:51

25 Stycznia mam badania w RODK ciekawe jak mi pujdzie, mam nadzieje że moja córeczka wruci do mnie.
Oni trzymają moją córeczke w placówce wychowawczej typu bajka i nawet nie moge brac jej na wekendy
Ta petycja jest do wszystkich by zmienic prawo
Ewa po przejściach

#9 Sędzia żąda - RODK wykonuje

2012-12-04 07:45

To oszukańcza instytucja.RODK we Wrocławiu jest stronnicze,działa tak jak życzy sobie sędzina klimowicz-siembieda.
Tados

#10

2012-12-07 16:23

Jako rodzic uważam że jest niestety koniecznością

Gość

#11

2012-12-07 18:04

Oszukańcza instytucja - bardzo szkodliwa dla rodziny - w Koszalinie przy Sądzie Rejonowym
maciek

#12 RODK - wstyd, że coś takiego istnieje w XXI w

2012-12-08 00:09

Zanim te ponure komunistyczne twory zostaną zlikwidowane nie zgadzajcie się na żadne pseudo badania w RODK. Nikt was do tego nie może zmusić. Te instytucje działają bezprawnie i na to się powołujcie. Jak tam pójdziecie, bo myślicie że inni przesadzają, że pewnie mieli coś za uszami a wy przecież nic złego nie zrobiliście, jesteście czyści , bardzo kochacie swoje dzieci i macie nadzieję, że zostaniecie wysłuchani i w końcu prawda zatriumfuje to się głęboko mylicie. W najlepszym przypadku opinia o was będzie obojętna a dla matki ( choćby piła, biła i się prostytuowała) pozytywna. W większości przypadków obrzucą was błotem i jak nie było żadnych dowodów przeciwko wam to teraz już będzie tzw. dowód z opinii RODK. Tego błota już z siebie nie zmyjecie nigdy bo to opinia urzędnicza i niepodważalna, wszelkie inne to będą tylko prywatne. Choć będzie to stek bzdur, nikt nie będzie tego analizował i weryfikował. sąd to przepisze do wyroku. Będą się później na to powoływać przy każdej okazji na waszą niekorzyść. Swoje żale i protesty będziecie mogli zgłaszać koniowi. Nie pozwalajcie się poniżać i etykietować przez jakiś miernoty. To co tam robią to gwałt na rozumie i wielka ściema. Ostrzegam wszystkich niedowiarków zanim będzie za późno.
Michał

#13 Re: RODK - wstyd, że coś takiego istnieje w XXI w

2012-12-08 13:28

#12: maciek - RODK - wstyd, że coś takiego istnieje w XXI w

W pełni podzielam opinię Macieja i również ostrzegam tych, którzy łudzą się jeszcze, że "tak źle przecież być nie może" - sam karmiłem się złudzeniami jakiś czas temu. Dziś odradzam każdemu uczestniczenie w tym ponurym i absurdalnym przedstawieniu. Nie oddawajcie życia swojego i swoich dzieci w ręce miernot!

Jurek

#14 nie idzcie do RODK !

2012-12-08 17:57

...w gestych oparach niekompetencji,bezprawia,frustracji fruwaja plamy z testu Rozchacha a przez gesta pajeczyne sredniowiecza widac ducha Lenina i urzedniczki ktore Tobie dzielnemu ,kochajacemu swoje dziecko ojcu dokopia majac w d... dobro dziecka.Tym miernotom latwo zakwestionujesz ich opinie,ale co z tego gdy Sad Rodzinny i tak nie uzna Twoich racji!
...jestes na progu?widzisz to?jeszcze mozesz sie wrocic,wroc!! w przeciwnym razie bedziesz mial zapaprana opinie na dlugie lata, opnia RODK zawsze bedzie cytowana przeciwko Tobie.
Chcesz poczuc jak to jest znalezc sie w tych oparach?,chcesz wiecej nieprzespanych nocy?wiekszego bolu w klace piersiowej? to zgodz sie na badania w RODK w Sosnowcu
ofiara ufności RODK W-wa Sienna

#15 Re:

2012-12-08 21:51

#1: poszkodowany -

Zastanawia mnie tylko fakt ,że arogancja i głupota osób pracujących w RODK jest objeta ochroną , a  psychika dzieci badanych przez te pseudo  - specjalistów nie .

Mnie skrzywdzono w RODK W-wa ul.Sienna  - osoba bezczelnie usmiechała się i udawała miłą, a napisała bzdury i kłamstwa nie znając mnie ani mojej miłości do syna . Jeżeli te osoby miały by decydować o skazaniu ojców na więzienie , to było by nas mniej na ulicach .

Niestety przez takieosoby  przynoszące wstyd  kierunkom psychologicznym wzmacnia się bezkarność tak zwanych kochających matek .

Mam nadzieję , że ktoś kiedyś rozliczy te osoby oraz pozostałe , które na to zezwalają !!!!!!!

Boże chroń ojców i ich dzieci przed pseudo specjalistami z RODK W-wa ul.Sienna

PiotrTata

#16 Re: Mam dowody na to, że RODK niszczy dobro dziecka.

2012-12-15 22:23

Petycja jak najbardziej słuszna i aktualna. Nie miałem pojęcia idąc do RODK, że te panie ( nie mylić z biegłymi ) będą tak dalece stronnicze a opisywana przez nie osoba ojca ( czyli mnie ) będzie tak skrajnie sprzeczna - mógłbym tu opisywać na trzech stronach jak opisywały mnie te panie sprzecznymi charakterystykami jak np. cyt."wykazuje rys narcystyczny w osobowości ...(po czym dodają)..ma niskie poczucie własnej wartości...Skłonny jest stawiać się w pozycji ofiary.."i tak na dwie kartki się panie rozpisały same sobie przecząc! Konkubinę za to wyzłociły, że takiej kobiety to tylko ze świecą szukać!!! Pomimo , że dwukrotnie w czasie badania się rozpłakała trzykrotnie się roześmiała a pod koniec badania wyrwała długopis i zaczęła uderzać w biurko i krzyczeć , że jest ofiarą !!!
Przykre jest teraz to , że w świetle przepisów prawa ogranicza się nam ( ojcom) kontakty z dziećmi pięknie opisując,że daje się nam kontakt w wymiarze czasowym takim... a takim ..,. Gdzie do tej pory mieliśmy nieograniczony kontakt . Gdzie tu sens, gdzie logika ?!?Pod Przedmiotową petycją podpisuję się obiema rękoma i rękoma mojego synka, który prosi o więcej zabawy i nie rozumie, że nie możemy sobie na to pozwolić, gdyż ten sam sąd który ograniczył nam kontakt, narzucił również ojcu zagrożenie grzywną po 500 zł na ręce matki jak ojciec spóźni się z odbiorem lub przekazaniem dziecka matce , natomiast matki nie chciał zagrozić, pomimo, iż wielokrotnie utrudniała nam kontakt. Cóż SĄDY W NASZYM KRAJU SĄ SFEMINIZOWANE !@!!!

#2: Tomasz Adamski - Mam dowody na to, że RODK niszczy dobro dziecka.

 

ewa

#17

2013-01-08 20:32

Potrzebna i pilna.
Katarzyna J.

#18 RODK jest stronniczy jestem tego pewna.

2013-01-09 20:11

Kierownika RODK Powołuje prezes sądu okregowego i jak ta instytucja nie ma być stronnicza?
naprzykład u mnie w RODK w Głogowie powołuje prezes sądu okręgowego w Legnicy
RODK jest wydziałem sądu okręgowego!!!
Ewa po przejściach

#19 Każdy myślący człowiek

2013-01-22 14:08

usłyszawszy , że akta sądowe trafiają tam 2 tygodnie przed badaniem  , wie co o tym myśleć.  Są oni na garnuszku sądu i tylko potwierdzają to co wyczytali w aktach. Ich testy są śmieszne i żenujące , myślę , że to nie polskie testy tylko tłumaczenia bo nie przystają do naszych realiów. Najbardziej interesuje ich alkohol , pan badający mnie w RODK wrocławskim miał dziwne , alkoholowe ? plamy na łysinie i uparcie drążył ten jeden temat. W badaniu brała też udział pani o latających , chytrych , małych oczkach , wyglądała jakby sama miała wielki problem i nie mogła się skupić na swoich obowiązkach. Oboje wyglądali jakby potrzebowali natychmiast fachowej pomocy , tymczasem to mnie wysłali do psychiatry.  Jeżeli kogoś czeka badanie w tym RODK to mogę podać nazwiska dla ostrzeżenia przed tymi pasożytami.

 


Gość

#20

2013-02-06 20:40

Sama osobiscie przezyłam badanie w RODK, to był koszmar!!! w zamknietym pokoju trzy osoby krzyczały na mnie ze jestem złą matka bo nie chce się zgodzic na kontakty ojca tyrana z naszą corką, a tagże pod rygorem i szantażem ze obojgu rodzicom zabiora władze rodzicielską ,zmusili mnie do wycofania zeznan ze sprawy karnej jaka moj ex miał za znecanie się psychiczne oraz fizyczne nad rodzina!!! oraz do zawarcia ugody o ustalenie kontaktow, skonczyło sie tak ze po 4 latach czyli teraz obecnie musialam uciekac z dziecmi za granice bo moj ex dalej nas dręczył,straszył groził, tak wlasnie konczą się badania w RODK!!!! Matki nie zgadzajcie się na nie
Achim Baatzsch
Gość

#21

2013-02-06 21:29

W moim przypadku (730 dni bez kontaktu z córką) nie rozumiem, że po tylu badaniach psychologicznych i biegłych i po alienacji Mai przez matkę jeszcze RODK musi męczyć dziecko, które jest jak szczur laboryjny systemu niesprawiedliwości.


Gość

#22 Re:190459halina@wp.pl

2013-02-06 21:49

#5: dziadzio -

My dziadkowie zostaliśmy w beszczelny sposób oszukani.Zmanipulowano fakty.Na badaniach przez godzinę bawiliśmy się /sami w pokoju/ z wnuczkiem.Wnuczek się do nas tulil,bawił się z nami itd.Pani psycholog w RODK była zdziwiona ,półtora roku nie nie mieliśmy kontaktów a wnuczek się do nas tuli.W opini napisano BRAK WIĘZI KONTAKTY NIE WSKAZANE.A pani sędzia synowej wyznaczyła adwokata z urzędu by bronił jej,że kontakty są niewskazane.Przez 2 lata nie mamy kontaktów z wnukiem.Nigdy nie byliśmy karani,rodzina zawsze była i jest dla nas najważniejsza,aż tu  nagle wtrąca sie Państwo i rozwala nam rodzinę.RODK zniszczył rodzinę syna.Dziadkowie ze strony matki:dziadek alkoholik,babcia też lubi wypić ,w domu smród od wypalonych papierosów,zawsze twierdzili że dzieci to same sie wychowają i o zgrozo ich na badania się nie wysyła,oni są odpowiednimi dziadkami i moga spotykac się z wnukami.RODK potrzebne jest do zniszczenia rodziny.Mamywiele drastycznych przykładów z badań syna i jego rodziny.

antyubek

#23 Re: Re: Mam dowody na to, że RODK niszczy dobro dziecka.

2013-02-06 23:57

#16: PiotrTata - Re: Mam dowody na to, że RODK niszczy dobro dziecka.

Tak właśnie działą ubeckie Państwo, którego urzędnicy płatni zabójcy,  tj wszelkie robactwo sądowe , na zasadzie telefony działają wszędzie, są w stanie załatwić każdy przewał. RODK czy to z Siennej, czy z innego miasto działa tak samo- to bezkarni i chronieni przez prokuraturę  i sąd zakolewsiowani kryminaliści, ktorych poierają inni kryminaliści z policji, prokuratury i sądu. Walczymy z kryminalistami  na ich kryminalnym podwórku, z kryminalnymi metodami, ze skutkiem wiadomym, bowiem trudno wygrać ze zorganizowaną grupą przestępczą mającą uprawnienia władcze, których to za wszelką cenę bronią, za cenę wolności osoby niewinnej, za cenę dobra dziecka itd,. Kryminalistom tak zależy na własnych stołkach i kryminalnym korycie, że nic ich nie powstrzyma, tak dziala mafia, tak działa gang, tak działa polskie sądownictwo i jego elemęty


Gość

#24 Jerzy Skuza

2013-02-07 00:30

My wife suffers from schizophrenia. She has been hospitalized THREE times. RODK wrote she has only been hospitalised once. RODK are liars and cheats. I have PROOF of corruption, but the prosecutor refuses to act. Even the Helsinki Foundation is shocked. RODK is above the law. ITS JUST LIKE COMMUNISM. All my attempts to prosecute them. But then again, what do you expect from RPD? The RPD wont even seek justice for the child that Magda from Sosnowiec killed, so why should we expect justice. The RPD is a facade, he is not real.

If the RPD wont do his job, then he should resign.

RPD, you are not protecting the interests of children, you are protecting the interests of mothers and the court at the cost of children.

Gość

#25 Re:

2013-02-07 00:32

#21: Achim Baatzsch -  

 

We said Achim - Jerzy Skuza